Tek derdimiz çocuklarımız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, Bir tek derdimiz var bizim. Arkamızdan gelecek nesillere sahip çıkmak. Biz geleceğimizin, çocuklarımızın seçimini yapıyoruz dedi

Tek derdimiz çocuklarımız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, İlkadım İlçesi nde esnafla kahvaltı yaptı. Özden kahvaltının ardından milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan ile Süleyman Yançatarol Çocuk Yuvası nı ziyaret ederek çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nı kutladı. Özden ve Karaaslan, çocuklarla tek tek ilgilenip, hediyeler dağıttı.

5 BİN GENCE İSTİHDAM
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, esnaf ve vatandaşlarla biraraya geldiği ziyaretlerde 7 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu ifade etti. Özden, Bir tek derdimiz var;  Arkamızdan gelecek nesillere sahip çıkmak. Biz geleceğimizin, çocuklarımızın seçimini yapıyoruz. Yaptığımız her yatırım kentimizdeki istihdamı arttırmak içindir. Türkiye deki cerrahi aletlerin büyük bir kısmı Samsun da üretiliyor. Şimdi bunun organize sanayi sitesini yapacağız.  5 bin gencimiz burada istihdam edeceğiz? diye konuştu.

YUVAYA GİTTİLER
Esnafın ve tüm Müslüman aleminin Regaip Kandili ni kutladığını da dile getiren Özden, milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Süleyman Yançatarol Çocuk Yuvası nı da ziyaret etti. Burada çocuklarla tek tek ilgilenen Özden ve Karaaslan, hediyeler dağıttı. Çocukları bayramını kutlayan Özden ve Karaaslan daha sonra hatıra fotoğrafı çektirip, kucaklarına aldıkları bebekleri de koklayıp öptü.  

 EN ÇOK OKUNANLAR