Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsun Özel Okullar Birliği, öğrencilerle buluştu

Samsun Özel Okullar Birliği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğinde üye okulların öğrenci temsilcileri ile bir araya geldi

Samsun Özel Okullar Birliği, öğrencilerle buluştu

2012 yılında Samsun daki özel okullar arasında dayanışma, işbirliği ve etik değerleri güçlendirme amacıyla Final Okulları nın Kurucu Müdürü Cengiz Karaca başkanlığında 7 özel okulun katılımıyla kurulan Samsun Özel Okullar Birliği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği düzenledi. 

Samsun Özel Okullar Birliği yöneticileri, üye okulların öğrenci temsilcileriyle bir araya gelerek keyifli bir sohbet ortamında akşam yemeği yedi. Omtel Otel de düzenlenen etkinliğe Samsun Özel Okullar Birliği Dönem Başkanı Tunç Üstün, Final Okulları Müdürü Doğan Kaya, Başarı Koleji Kurucu Müdürü Hamdi Şeker, OMÜ Vakfı Koleji Müdürü Mustafa Kurt, Özel Feza Eğitim Kurumları İngilizce Öğretmeni Ahmet Vefa Yörük, Şahinoğlu Koleji Kurucuları Perihan Sarı ve Kemal Sarı katıldı. 

ÇOCUKLAR GÖRÜŞLERİNİ PAYLAŞTI
Etkinlikte konuşma yapan Samsun Özel Okullar Birliği Dönem Başkanı Tunç Üstün, Bu etkinlik  çocuklarımızın içinde bulundukları eğitim sistemi ve özel okulları hakkında görüşlerini ifade edebilmeleri ve önerilerini okul yöneticileriyle paylaşabilmeleri konusunda oldukça önemli dedi.

DAVET EDİYORUZ
Samsun Özel Okullar Birliği hakkında bilgi veren Üstün, Birliğimiz, Samsunumuzda hızla açılan yeni özel okulları da birliğe davet etmek için ziyaretlerini sürdürmektedir. Şu anda birliğe üye özel okullar arasında, Başarı Koleji, Bilgi Koleji, Özel Ezgililer Eğitim Kurumları, Feza Eğitim Kurumları, Final Koleji, Kampüs Koleji, OMÜ Vakfı Koleji ve Şahinoğlu Koleji bulunmaktadır diye konuştu. 
Etkinliğe temsilci öğrenci olarak, Feza Koleji’nden İbrahim Ataç, OMÜ Vakfı Koleji’nden Emre Güner, Samsun Final Okulları ndan Mustafa Kaya, Özel Ezgililer Eğitim Kurumları’ndan Arda Coşkun, Özel Başarı Koleji nden Nehir Duru Demirel, Şahinoğlu Koleji nden Zehra Malkoç ve Mert Şendur katıldı.

Ayşe KUŞCU 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Karadenizin merakla beklediği çevre yoluna 5 ay kaldı

1 Karadeniz'in merakla beklediği çevre yoluna 5 ay kaldı

Trabzonspor Başkanı Ustadan Samsunspora destek sözü

2 Trabzonspor Başkanı Usta'dan Samsunspor'a destek sözü

Samsun Havalimanı bakıma alınacak

3 Samsun Havalimanı bakıma alınacak

Samsun Canik Başarı operasyonunda çok sayıda tutuklama

4 Samsun Canik Başarı operasyonunda çok sayıda tutuklama

Samsunda dev DAEŞ operasyonu Çok sayıda gözaltı var

5 Samsun'da dev DAEŞ operasyonu! Çok sayıda gözaltı var

Samsun dahil 9 kentte abla operasyonu

6 Samsun dahil 9 kentte 'abla' operasyonu

Samsunda cami eylemi

7 Samsun'da cami eylemi!

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren En büyük acıyı biz yaşadık

8 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: En büyük acıyı biz yaşadık

İşte Samsunspordaki sakat futbolcularda son durum

9 İşte Samsunspor'daki sakat futbolcularda son durum

Orada ne işi var

10 Orada ne işi var?..