Samsun Özel Okullar Birliği, öğrencilerle buluştu

Samsun Özel Okullar Birliği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğinde üye okulların öğrenci temsilcileri ile bir araya geldi

Samsun Özel Okullar Birliği, öğrencilerle buluştu

2012 yılında Samsun daki özel okullar arasında dayanışma, işbirliği ve etik değerleri güçlendirme amacıyla Final Okulları nın Kurucu Müdürü Cengiz Karaca başkanlığında 7 özel okulun katılımıyla kurulan Samsun Özel Okullar Birliği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği düzenledi. 

Samsun Özel Okullar Birliği yöneticileri, üye okulların öğrenci temsilcileriyle bir araya gelerek keyifli bir sohbet ortamında akşam yemeği yedi. Omtel Otel de düzenlenen etkinliğe Samsun Özel Okullar Birliği Dönem Başkanı Tunç Üstün, Final Okulları Müdürü Doğan Kaya, Başarı Koleji Kurucu Müdürü Hamdi Şeker, OMÜ Vakfı Koleji Müdürü Mustafa Kurt, Özel Feza Eğitim Kurumları İngilizce Öğretmeni Ahmet Vefa Yörük, Şahinoğlu Koleji Kurucuları Perihan Sarı ve Kemal Sarı katıldı. 

ÇOCUKLAR GÖRÜŞLERİNİ PAYLAŞTI
Etkinlikte konuşma yapan Samsun Özel Okullar Birliği Dönem Başkanı Tunç Üstün, Bu etkinlik  çocuklarımızın içinde bulundukları eğitim sistemi ve özel okulları hakkında görüşlerini ifade edebilmeleri ve önerilerini okul yöneticileriyle paylaşabilmeleri konusunda oldukça önemli dedi.

DAVET EDİYORUZ
Samsun Özel Okullar Birliği hakkında bilgi veren Üstün, Birliğimiz, Samsunumuzda hızla açılan yeni özel okulları da birliğe davet etmek için ziyaretlerini sürdürmektedir. Şu anda birliğe üye özel okullar arasında, Başarı Koleji, Bilgi Koleji, Özel Ezgililer Eğitim Kurumları, Feza Eğitim Kurumları, Final Koleji, Kampüs Koleji, OMÜ Vakfı Koleji ve Şahinoğlu Koleji bulunmaktadır diye konuştu. 
Etkinliğe temsilci öğrenci olarak, Feza Koleji’nden İbrahim Ataç, OMÜ Vakfı Koleji’nden Emre Güner, Samsun Final Okulları ndan Mustafa Kaya, Özel Ezgililer Eğitim Kurumları’ndan Arda Coşkun, Özel Başarı Koleji nden Nehir Duru Demirel, Şahinoğlu Koleji nden Zehra Malkoç ve Mert Şendur katıldı.

Ayşe KUŞCU 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

1 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

2 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

3 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

4 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

19 Mayıs sözünü tuttu

5 19 Mayıs sözünü tuttu

Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

6 Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

Samsunspor'un rakibi Atakum

7 Samsunspor'un rakibi Atakum

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

8 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

9 Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

Samsun'da Demir'e yeni görev

10 Samsun'da Demir'e yeni görev