Hiç bir güç bizi yolumuzdan edemez

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Ahmet Demircan, Yeni Türkiye yolunda hiçbir güç, bizi yolumuzdan edemeyecek, hedeflerimizi bir bir gerçekleştirip, bu milleti en ferah düzeye ulaştıracağız dedi

Hiç bir güç bizi yolumuzdan edemez

Eski Bakan ve milletvekili, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Ahmet Demircan, Ayvacık İlçesi nde seçim çalışmalarını sürdürdü. Belediye Başkanı Mustafa Belur, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılkan, belediye meclis üyeleri ve ilçe teşkilatı üyelerinin katıldığı ziyaretlerde Demircan, esnafla sohbet etti. 

İMKANSIZI BAŞARACAĞIZ
Demircan, AK Parti nin 13 yıllık iktidarında yaptığı hizmetlerin ortada olduğunu savunarak, Türkiye’nin hedeflerine ulaşabilmesi için daha güçlü olması bununda olabilmesi için siz halkımızın desteğine sahip olmamız gerekiyor. Her geçen gün büyüyen, güçlenen ve gelişen Türkiye için, devletimiz ve milletimiz için, Samsun için Ayvacık için sizlerin vereceği destek çok önemli, bizler sizden aldığımız güçle imkansızı başarma gayretindeyiz. Kafamızda dağ zihniyetini çoktan aştık. Allah nasip ederse Yeni Türkiye yolunda hiçbir güç bizi yolumuzdan edemeyecek, hedeflerimizi  bir bir gerçekleştirip bu milleti en ferah düzeye ulaştıracağız diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR