SES HEDEFİNE ULAŞTI

Ses Okulları 55 Gençlik Spor Kulübü Başkanı Cantuğ Keskindemir, sezon içerisinde sakatlıklarla boğuşmalarına rağmen hedeflerine ulaştıklarını söyledi.

SES HEDEFİNE ULAŞTI

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi ndeki Ses Okulları 55 Gençlik Spor Kulübü, sezonu noktaladı. İlk grubu dördüncü sırada tamamlayarak hedefi olan play-off grubuna kalan Kırmızı- Beyazlılar, sezon boyunca sakatlıklarla boğuştu. Takımın önemil isimlerinden Berdanur Akosman ı ilk grup maçlarında kaybeden Ses Okulları, play-off grubunda da Merve Usal, Gülşah Durmuş ve Dilan Çelik in sakatlık yaşamasıyla zor günler geçirdi. 

DÜŞÜK BÜTÇELİ KADRO
Kulüp Başkanı Cantuğ Keskindemir geride kalan sezonu değerlendirirken, Ligin en genç ve düşük bütçeli takımlarından birisiyiz. Buna rağmen kendimize play-off hedefi koymuştuk. Bu hedefe de ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ancak play-off maçlarında istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Bunun nedeni de takımın önemli oyuncularının yaşadığı sakatlıklardı. Üst üste yaşadığımız sakatlıklarla play-off grubunu istediğimiz yerde bitiremedik dedi. 

İYİ BİR YIL GEÇİRDİK
Keskindemir, Sakatlıklar ve maddi imkansızlıklar nedeniyle transfer yapamadığımız için maçlarda dar rotasyonla mücadele ettik. Bu da sahadaki oyunumuzu etkiledi. Yinede genç oyuncularımızın tecrübe kazanması adına iyi bir yıl geçirdik diyebilirim. Sezon boyunca yapımızda olan Ses Okulları yönetim kuruluna, Büyük Anadolu Hastanesi ne, Muhammet Tayıncı ya ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Güven Özyurt a teşekkür ediyorum diye konuştu. 

UMUTSUZ KONUŞTU
Önümüzdeki sezon için umutsuz konuşan Keskindemir, şunları söyledi: Bütün oyuncularımızın sözleşmeleri sona erdi. İstedikleri takıma gitme hakları var. Bizim elimizde 10-12 kişilik yıldız ve genç oyuncu kadrosu kalıyor. Eğer lige devam edeceksek, bir yabancı ve 2-3 de tecrübeli isim transfer etmeliyiz. Ancak şimdilik lige katılmamız zor gibi görünüyor. Maddi sıkıntılarımız var. İlerleyen günlerde yönetim kuruluyla toplanı yapıp, bu konuyu karara bağlayacağız.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunpor'a çılgın prim...

1 Samsunpor'a çılgın prim...

Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

2 Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

Haberaks TV canlı yayınlayacak

3 Haberaks TV canlı yayınlayacak

Tanju Çolak moral verdi

4 Tanju Çolak moral verdi

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Gün birlik olma günü'

5 Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Gün birlik olma günü'

Terme aşkı şair yaptı

6 Terme aşkı şair yaptı

22 Nisan Pazar Samsun hava durumu

7 22 Nisan Pazar Samsun hava durumu

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Savaş vereceğiz'

8 Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Savaş vereceğiz'

Samsunspor'da tarihi viraj

9 Samsunspor'da tarihi viraj

Şeytana yenilmek...

10 Şeytana yenilmek...