Alperenlerden ’Kutlu Doğum’ İkramı

Samsun Alperen Eğitim ve Kültür Merkezleri ‘Kutlu Doğum Haftası’ kapsamında vatandaşlara Veda Hutbesi ve gül kokulu lokum ikram etti.

Alperenlerden ’Kutlu Doğum’ İkramı

Gazi Caddesi Gazi Müzesi karşısında düzenlenen programda basın açıklaması yapan Samsun Alperen Eğitim ve Kültür Merkezleri Başkanı Coşkun Arslan, “Hazreti Peygamber’in(sallallahü aleyhi ve sellem) dünyayı teşriflerinin 1444. yılının başta İslam dünyası olmak üzere bütün insanlığa hayırlar getirmesini diliyoruz. Alperen Ocakları ve Alperen Eğitim ve Kültür Merkezleri kurulduğu ilk günden bu tarafa mücadelesinin merkezine Peygamberimizin getirdiği hakikatleri koymuştur. ’Bir elinde Kur’an, bir elinde bilgisayar olan bir gençlik’ sloganıyla yaptığımız çalışmalar her alanda meyvesini vermiştir, vermeye devam edecektir. Bu yıl da tıpkı önceki yıllarda olduğu gibi Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed’e olan sevgi ve muhabbetimizi insanlarımızla paylaşmak için onu anlatan kitapları, onun insanlığa son mesajı olan Veda Hutbesi’ni ve gül kokulu lokum ikramlarımızı yine onu anlatan ilahiler eşliğinde onun sevgisi etrafında dağıtmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Okunan basın açıklamasının ardından Alperen Eğitim ve Kültür Merkezleri üyeleri açtıkları stantta vatandaşlara Veda Hutbesi ve gül kokulu lokum dağıttılar.

AlperenlerdenEN ÇOK OKUNANLAR

Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

1 Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

Kamyon ile otomobil çarpıştı: 2 Yaralı

2 Kamyon ile otomobil çarpıştı: 2 Yaralı