Zor günler yaşadım

Samsun da yıllardır kimliğini kullanan kişi tarafından otomobille uçuruma yuvarlanarak öldürülmek istenen Ali Demir, Benim adıma çektiği krediler nedeniyle haciz gelmeye başladı. Çok zor günler yaşadım dedi

Zor günler yaşadım

Samsun un İlkadım İlçesi Karasamsun Mahallesi nde meydana gelen trafik kazasında Ali Demir, yanında bir kişi daha olduğunu ve kendisini öldürmeye çalıştığını iddia etti. Bunun üzerine soruşturmayı derinleştiren polis, Demir i tedavisinin ardından merkeze götürerek ifadesine başvurdu. İfadesinde, otomobilde yanında bulunan kişinin Hamit B. olduğunu ve bu kişi ile aynı mahalleden arkadaşı olduklarını söyleyerek, Hamit B., 20 yaşındayken Fransa ya gitti. 5 yıl önce Türkiye ye tatile geldiğinde benim adıma sahte kimlik çıkardı. Benim bunlardan haberim yoktu. Ben devletten özürlü maaşı alıyorum. Bir süre sonra maaşım adıma şirket kurulu olduğu için kesildi. Daha sonra  kardeşim Şaban Demir ile birlikte Nüfus Müdürlüğü ne giderek araştırma yaptık. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Hamit B. nin benim adıma sahte kimlik çıkarıp şirket kurduğu ortaya çıktı. Bir süre sonra şirket üzerinden benim adıma çektiği krediler nedeniyle bana haciz gelmeye başladı. Şikayetçi olduk dedi.

BENİ ÖLDÜRMEK İSTEDİ
Hamit B. nin Fransa dan İstanbul a, buradan da kiraladığı 07 ZG 992 plakalı otomobille geçen 19 Nisan da Samsun a geldiğini belirten Ali Demir, Otomobilde konuşurken bana karşı yanlış yaptığını kabul etti. Sonra da otomobili yolun kenarına çekip aşağıya indi. Çalışır vaziyetteki otomobili ben içindeyken uçuruma itekleyerek kaçtı. Sonra da bu kaza meydana geldi diye konuştu.

ÇOK SAYIDA SAHTE KİMLİK 
İfadeler üzerine harekete geçen polis, önceki gün İstanbul Atatürk Havalimanı ndan Fransa ya gitmek üzere olan Hamit B. yi gözaltına aldı. Yapılan üst aramasında Hamit B. nin üzerinden çok sayıda sahte kimlik ve pasaport çıktı. Öldürmeye teşebbüs, dolandırıcılık ve resmi evrakta sahtecilik suçlamasıyla İstanbul da gözaltında bulunan Hamit B. ile ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi. 

KENDİSİNDEN ŞİKAYETÇİYİM
Yaşadıklarını anlatan Ali Demir, Son 5 yılda çok zor günler yaşadım. Benim adıma sahte kimlik çıkarıp üzerime şirket kurup kredi çekmiş. Aldığım 800 TL lik özürlü maaşı kesilince tüm bunlar ortaya çıktı. Samsun a yanıma gelip beni öldürmek istedi. Kendisinden şikayetçiyim dedi.

Ağabeyinin ölümden döndüğünü söyleyen 3 çocuk babası Şaban Demir ise, Yaptığımız araştırmalarda ağabeyimin adının bulunduğu evraklarda Hamit B. nin fotoğrafını görünce olay ortaya çıktı. Şikayetçi olduk. Olay günü de şahıs Samsun a gelip ağabeyimi bir otomobile bindirip öldürmek istedi diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Milletimizin sandıkta partimize verdiği mesajı da aldık'

1 Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Milletimizin sandıkta partimize verdiği mesajı da aldık'

Jandarma Başkale'de faciayı önledi

2 Jandarma Başkale'de faciayı önledi

Artvin'de davul zurna ile kutlama

3 Artvin'de davul zurna ile kutlama

YSK Başkanı açıklama yaptı

4 YSK Başkanı açıklama yaptı

Cizre'de polis izinsiz gösteriye müdahale etti

5 Cizre'de polis izinsiz gösteriye müdahale etti

'Bu gece FETÖ üzüldü, PKK üzüldü'

6 'Bu gece FETÖ üzüldü, PKK üzüldü'

Diyanet-Sen Genel Başkanı Bayraktutar: 'Sandıklardan çıkan sonuç millet iradesi,

7 Diyanet-Sen Genel Başkanı Bayraktutar: 'Sandıklardan çıkan sonuç millet iradesi,

MHP Malatya'da 16 yıl sonra vekil çıkardı

8 MHP Malatya'da 16 yıl sonra vekil çıkardı

Kazanan çok...

9 Kazanan çok...

Kepçe üzerinden tehlikeli kutlama

10 Kepçe üzerinden tehlikeli kutlama