Millete sırtımızı dönmedik

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Seçimden seçime halka gidip, seçimden sonra millete sırtını dönenler gibi olmadık. Olmadığımız için halkımız her zaman AK Parti’ye desteğini gösterdi, istikrarına ve istikbaline sahip çıktı dedi

Millete sırtımızı dönmedik

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat köktaş, seçim çalışmalarına Tekkeköy İlçesi nde devam etti. Esnafla sohbet eden Köktaş, seçimden seçime halka gidip, seçimden sonra millete sırtını dönenler gibi olmadıklarını söyledi.

MİLLETİMİZ SAHİP ÇIKIYOR 
Önemli bir sürece girildiğini ifade eden Milletvekili Adayı Köktaş, 7 Haziran da her seçimde olduğu gibi Samsun dan yine en yüksek sesi vermek için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.
Teşkilat üyelerine bu özverili, gayretli çalışmalarından ötürü teşekkür eden Köktaş, Sahayı, araziyi çok iyi biliyoruz. Çünkü biz her zaman vatandaşımızın derdiyle dertlendik, sevinciyle sevindik, üzüntüsüyle üzüldük. Seçimden seçime değil her zaman milletimizin yanında olduk. Belirli periyotlarla gittiğimiz ilçelerde esnaf kardeşlerimiz, halkımız bunu bizlere söylüyor, anlatıyor. Yani seçimden seçime halka gidip, seçimden sonra millete sırtını dönenler gibi asla olmadık. Olmadığımız için aziz milletimiz AK Parti ye ve onun neferlerine destek oluyor, sahip çıkıyor dedi.

GÜL DAĞITTI, OYUNCAK VERDİ
19 Mayıs Mahallesi ve Merkez Caddesi nde esnaf ziyareti yapan Milletvekili Adayı Köktaş, kendi işyerinin de Tekkeköy sınırları içinde bulunduğunu, bu nedenle kendisinin de bir Tekkeköylü olduğunu ifade ederek işyerleri sahiplerine hayırlı işler, bol kazançlar temennisinde bulundu.  Bazı işyerlerinde alışveriş yapan Tekkeköylülerle kucaklaşan, sohbet eden Köktaş, gül dağıttı, çocuklara oyuncak vererek onları sevindirdi. 

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş ın Tekkeköy programına, İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Belediye Başkanı Hasan Togar, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları, Mahalle Muhtarları ve partililer de katıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Playstation oynamıyoruz

1 Playstation oynamıyoruz

Samsun'da FETÖPDY operasyonu, 16 gözaltı

2 Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu, 16 gözaltı

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Çantada keklik değil'

3 Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Çantada keklik değil'

Samsunspor'da sakatlık şoku

4 Samsunspor'da sakatlık şoku

Kenan İmirzalıoğlu'nun tahammülü yok! Arda Turan'ı sildiriyor

5 Kenan İmirzalıoğlu'nun tahammülü yok! Arda Turan'ı sildiriyor

Psikolojik yorgunluk

6 Psikolojik yorgunluk...

Maçın günü değişmedi

7 Maçın günü değişmedi

Samsun'da FETÖ şüphelileri hakim karşısında

8 Samsun'da FETÖ şüphelileri hakim karşısında

SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

9 SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

10 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'