MNG Kargo 12 yaşında

MGN Kargo kuruluşunun 12. yılını muhteşem bir gala ile kutladı

MNG Kargo 12 yaşında

Türkiye nin sektöründe yenilikçi ve öncü şirketi MNG Kargo 12. yaşını kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen gala gecelerinden altıncısı Samsun da gerçekleştirildi. Serra Otel de MNG Kargo iş ortaklarının katılımıyla düzenelenen gala gecesinde, sanatçı Coşkun Sabah şarkıyla eğlence dolu keyifli anlar yaşattı

ALDIĞIMIZ GÜÇLE BÜYÜDÜK
Faaliyetlerinin 12 inci yılında yenilikçi projeleri ve hizmetleriyle öne çıkan MNG Kargo nun bugün sektörde trend belirleyen konumunda olduğunu belirten, MNG Kargo Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Aslan Kut, Bu ülkeyi sevmek yetmez. Çok çalışmak, başarmak ve bu ülkenin insanıyla bütünleşmek gerek. Biz 2003 yılında bu anlayışla yola çıktık. Türkiye nin potansiyeline inandık, müşterilerimiz bize güvendi. Her yıl yeni yatırımlar yaptık, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızın verdiği güçle büyüdük dedi.

DÜNYA MARKASI YAPACAĞIZ
MNG Kargo nun 12 yılda ulaştığı hedefler hakkında bilgi veren Kut, Bugün Türkiye de 15 bölge müdürlüğü, 26 aktarma merkezi, 800 ün üzerindeki yaygın dağıtım ağı, 2 bin 200 den fazla kara taşıma aracı ve 8 bini aşkın çalışanımız ile günde 600 bin adrese dünya standartlarında hizmet götürmekteyiz. Ayrıca, hızlı hava taşımacılığı kategorisinde dünya lideri olan FedEx Express in 220 ülkedeki global hizmet ağına entegre çalışıyoruz. İnovasyon yatırımlarımız, müşterilerimize sunduğumuz yeni ürünler ve güçlü dağıtım ağının sağladığı sinerji, MNG Kargo nun sektöründe en büyük oyunculardan birisi olma başarısını güçlendirmektedir. Hedefimiz, MNG Kargo yu orta vadede dünya markaları ligine taşımaktır diye konuştu.

YOĞUN KATILIM
Gala gecesinde 5 inci ve 10 uncu hizmet yılını dolduran MNG Kargo çalışanlarına Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Aslan Kut tarafından plaket takdim edildi. Gala Gecesine, Samsun Vali Yardımcısı Ali Galip Saral,  MNG Kargo Genel Müdür Danışmanı Fatiman Yücel, MNG Genel Müdürlük Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Berkay Canpolat, MNG Kargo Karadeniz Bölge Müdürü Erdal Yıldırım, Local Time Danışmanı Ayten Zapçı, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Koordinatörü Fatih Korkmaz, Samsun Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu, Haber Medya Satış ve Pazarlama Şefi Nevin Şenocak katıldı.

Ayşe KUŞCU

 EN ÇOK OKUNANLAR

Kardeşini rehin alan şahıs, polis tarafından ikna edildi

1 Kardeşini rehin alan şahıs, polis tarafından ikna edildi

Makinistlerin dikkati faciayı önledi

2 Makinistlerin dikkati faciayı önledi

'Bu saatten sonra'

3 'Bu saatten sonra...'

Zincirleme kazada 2 kişi yaralandı

4 Zincirleme kazada 2 kişi yaralandı

CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner: Hani Türkiye uçacaktı

5 CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner: Hani Türkiye uçacaktı?

Vitrifiye yüklü tır yandı

6 Vitrifiye yüklü tır yandı

 Sanayi sitelerinde kapsamlı çalışma

7 Sanayi sitelerinde kapsamlı çalışma

Zabıtadan pazar denetimi

8 Zabıtadan pazar denetimi

Milas Emniyeti'nin 'Whatsapp İhbar Hattı' devreye girdi

9 Milas Emniyeti'nin 'Whatsapp İhbar Hattı' devreye girdi