Şehit Başsavcı eşi mevlitte gözyaşı döktü

Samsun un Bafra ilçesinde şehitler için düzenlenen mevlitte Şehit Başsavcı Murat Uzun un eşi Cihan Uzun gözyaşlarına hakim olamadı

Şehit Başsavcı eşi mevlitte gözyaşı döktü

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneğince, her ay geleneksel olarak düzenlenen Kur’an-ı Kerim ve mevlidi şerif programının 51. si Tunceli de şehit olan Başsavcı Murat Uzun, İstanbul da şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz ve tüm şehitler için gerçekleştirildi.

DUYGUSAL ANLAR YAŞADI
Tunceli ili Ovacık ilçesi Cumhuriyet Başsavcılığı görevini ifa ederken bölücü terör örgütünce düzenlenen hain saldırıda şehit olan Murat Uzun, İstanbul Çağlayan adliyesinde makamında bölücü terör örgütünce düzenlenen hain saldırıda şehit olan Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz, Nisan ayı içinde şehit olan P. Onb.Hasan Gülal, P. Er Tuncay Türken, P. Er Zafer Kurnaz, Polis memuru Zikri Özdamar, Polis memuru Ramazan Arslan, J. Er Ali Altunışık, P. Er Mustafa Alan,J. Komd. Onb. Satılmış Şahin, Polis memuru Hayati Koçak ve tüm şehitler için düzenlenen mevlit programında duygusal anlar yaşandı. Tahirağa mescidi imamı Necattin Boyun, Fazlı Şişik cami görevlisi Mehmet Zengin Kur’an-ı Kerim ve İlahiler okunmasının ardından İlçe Müftüsü İsmail Çiçek tarafından yapılan sohbet sonrası dualar edildi. Dua yapılırken eşinin isminin geçtiği sırada duygusal anlar yaşayan Şehit Başsavcı Murat Uzun un eşi Cihan Uzun gözyaşlarına hakim olamadı.

YOĞUN KATILIM
Dernek binasında gerçekleştirilen mevlid programına Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra İlçe Jandarma ve Garnizon Komutanı J. Bnb. İlhan Güngör, Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Bafra İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, Bafra Askerlik Şube Başkanı Per. Yzb. Serkan Savaş, Bafra İlçe Jandarma Merkez Karakol Komutanı J. Üstgm. Volkan Yıldırım, Bafra 75 Yıl Huzurevi Müdürü Nusrat Yılmaz, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Yetimleri derneği Samsun şubesi başkanı Necati Yılmaz, Ülkü Ocakları Bölge Başkanı Hakan Eroğlu, Şehit Başsavcı Murat Uzun un eşi Cihan Uzun ve çocuklarının yanı sıra çok sayıda şehit ailesi, gazi ve vatandaşlar katıldı.
Mevlid programı duaların ardından yapılan ikramlarla son buldu.

Ümit CEYLANEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda düğün kana bulandı

1 Samsun'da düğün kana bulandı

Samsunsporda Camara şoku

2 Samsunspor'da Camara şoku

Brezilyalı oyuncu Samsunda

3 Brezilyalı oyuncu Samsun'da!

HEDEF 20 BİN KOMBİNE

4 HEDEF 20 BİN KOMBİNE

Süper Furkan

5 Süper Furkan

10 yılda 12 milyon ehliyete el konuldu

6 10 yılda 1.2 milyon ehliyete el konuldu

Fornezzi listede

7 Fornezzi listede

Zabıtadan çekirdek operasyonu

8 Zabıtadan çekirdek operasyonu

Haber bekleniyor

9 Haber bekleniyor

Giresunda trafik kazası 1 ölü, 1 yaralı

10 Giresun'da trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı