KADEF AK Parti dedi

Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF) Başkanı Yılmaz Karagöz, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekili seçimlerinde AK Parti yi destekleyeceklerini açıkladı

KADEF AK Parti dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ile KADEF’i ziyaret etti. Kurt ve beraberindekileri KADEF Genel Başkanı Dr. Yılmaz Karagöz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve KADEF bağlı derneklerin başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu.

KAVAKLI ADAYLARI DESTEKLEYECEĞİZ
KADEF Genel Başkanı Dr. Yılmaz Karagöz, 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’yi destekleme kararı aldıklarını ve bunun da geçerli bir nedeni olduğunu söyledi. Başkan Karagöz, Tüm partilerimize aday belirleme sürecinde seçilebilecek yerlerde Kavaklı adayları listelerine koymalarını, bunu gerçekleştirecek partiyi de seçimlerde sonuna kadar destekleyeceğimizi açıklamıştık. Bu açıklamamıza en duyarlı yaklaşan parti AK Parti oldu. Hemşehrimiz Hasan Basri Kurt’u seçilebilecek yerde 5. Sırada aday gösterdi. Biz de KADEF olarak geçmişte hangi partiye oy verirse versin tüm hemşehrilerimizin kendi öz evlatları olan Hasan Basri Kurt’u desteklemeleri için çalışacağız. Bizim en büyük hedefimiz kendi öz evladımızı meclise rekor bir oyla göndermektir. Bunu da başaracağız” diye konuştu.

REKOR OY İSTİYORUM
AK Parti Samsun Millevekili Adayı Hasan Basri Kurt kendisine gösteriler ilgi ve destekten dolayı hemşehrilerine teşekkür etti. Kurt, Aday olarak ismim açıklandığı andan itibaren Kavaklı hemşehrilerim yoğun ilgi gösterdi. KADEF’in bu destek açıklaması ise benim mutluluğumu ikiye katladı. Ben sadece bir bölgenin değil Yakakent’in den Terme’ye, Vezirköprü’ye kadar tüm Samsun’un milletvekili olacağım. Ancak kendi baba ocağım olan memleketim Kavak’tan da bugüne kadar görülmemiş rekor bir oy almak istiyorum. Bunu da sizlerin desteği, her kademesinden teşkilat mensuplarımızın fedakarca çalışmaları ile başaracak gücümüz var dedi. 


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

2 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

3 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

4 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

5 Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

6 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

7 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

8 Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu

9 Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu

Samsunspor'un rakibi moralli

10 Samsunspor'un rakibi moralli