KADEF AK Parti dedi

Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF) Başkanı Yılmaz Karagöz, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekili seçimlerinde AK Parti yi destekleyeceklerini açıkladı

KADEF  AK Parti  dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ile KADEF’i ziyaret etti. Kurt ve beraberindekileri KADEF Genel Başkanı Dr. Yılmaz Karagöz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve KADEF bağlı derneklerin başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu.

KAVAKLI ADAYLARI DESTEKLEYECEĞİZ
KADEF Genel Başkanı Dr. Yılmaz Karagöz, 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’yi destekleme kararı aldıklarını ve bunun da geçerli bir nedeni olduğunu söyledi. Başkan Karagöz, Tüm partilerimize aday belirleme sürecinde seçilebilecek yerlerde Kavaklı adayları listelerine koymalarını, bunu gerçekleştirecek partiyi de seçimlerde sonuna kadar destekleyeceğimizi açıklamıştık. Bu açıklamamıza en duyarlı yaklaşan parti AK Parti oldu. Hemşehrimiz Hasan Basri Kurt’u seçilebilecek yerde 5. Sırada aday gösterdi. Biz de KADEF olarak geçmişte hangi partiye oy verirse versin tüm hemşehrilerimizin kendi öz evlatları olan Hasan Basri Kurt’u desteklemeleri için çalışacağız. Bizim en büyük hedefimiz kendi öz evladımızı meclise rekor bir oyla göndermektir. Bunu da başaracağız” diye konuştu.

REKOR OY İSTİYORUM
AK Parti Samsun Millevekili Adayı Hasan Basri Kurt kendisine gösteriler ilgi ve destekten dolayı hemşehrilerine teşekkür etti. Kurt, Aday olarak ismim açıklandığı andan itibaren Kavaklı hemşehrilerim yoğun ilgi gösterdi. KADEF’in bu destek açıklaması ise benim mutluluğumu ikiye katladı. Ben sadece bir bölgenin değil Yakakent’in den Terme’ye, Vezirköprü’ye kadar tüm Samsun’un milletvekili olacağım. Ancak kendi baba ocağım olan memleketim Kavak’tan da bugüne kadar görülmemiş rekor bir oy almak istiyorum. Bunu da sizlerin desteği, her kademesinden teşkilat mensuplarımızın fedakarca çalışmaları ile başaracak gücümüz var dedi. 


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda imzalar an meselesi

1 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

2 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Akif Çağatay Kılıçın acı günü

3 Akif Çağatay Kılıç'ın acı günü!

Samsunda feci kaza Yaralılar var

4 Samsun'da feci kaza! Yaralılar var

Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı

5 Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı!

Sahadan çekilen İranlıları Bakan Bak ikna etti

6 Sahadan çekilen İranlılar'ı Bakan Bak ikna etti

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

7 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede

8 Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede!

Samsunda inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

9 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Samsunsporun son rakibi Giresun

10 Samsunspor'un son rakibi Giresun