Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

TRİBÜNDE MÜTHİŞ COŞKU

Samsunspor taraftarı hem şovları, hem de mesajlarıyla Manisaspor maçına damga vurdu. Bu sezonun en kalabalık taraftar topluluğu önünde oynanan maçta gelen galibiyet ise davullu zurnalı eğlenceyle kutlandı

TRİBÜNDE MÜTHİŞ COŞKU

Kırmızı- Beyazlı taraftarlar, Manisaspor maçında müthiç görüntüler sergiledi. 3 puan silme cezasıyla adeta kenetlenen taraftarlar, Manisaspor mücadelesinde bu sezonun en kalabalık tribününe imza attı. Maraton tribününde hazırlanan koreografide dev bir 55 yazıldı. Maç içerisinde takımlarını sonuna kadar destekleyen taraftarlar, hem kulübü desteklemeyen siyasetçilere hem de takıma 3 puan silme cezası veren Türkiye Futbol Federasyonu na tepki gösterdi. 

SİYASİLERE MESAJ
Kulübe destek olmayan siyasiler için Samsunspor a sahip çıkmayan siyasetçiye yazıklar olsun ve TFF için ise 3 puan silinmez, adam gibi alınır diye tezahürat atan taraftarlar galibiyetle birlikte ise stadı bayram yerine çevirdi. Maç sonu stat çevresine gelen davul zurna eşliğinde oyunlar oynayan taraftarlar, şampiyon Samsunspor diye tezahürat attı. Uzun süre stattan ayrılmayan taraftarlar, galibiyeti ve takımın yeniden play-off potası içerisinde yer almasını doyasıya kutladı. 

KOREOGRAFİ ŞOV...
Samsunspor taraftarı yine müthiş bir koreografiye imza attı. Mataron tribününde kırmızı, beyaz ve siyah kartonlarla dev bir 55 yazan taraftarlar bir anda sosyal medyada da gündem oldu. 

DAVULLU ZURNALI EĞLENCE...
Galibiyetin ardından stat çevresinden ayrılmayan taraftarlar, davul ve zurna eşliğinde oyunlar oynayarak takımlarının yeniden play-off potası içerisinde yer almasını kutladı.EN ÇOK OKUNANLAR

BAŞKAN SÖZ VERDİ

1 BAŞKAN SÖZ VERDİ

Samsunda dağa evet yazdılar

2 Samsun'da dağa 'evet' yazdılar

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Onlar teröristlerin dostu

3 Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç: 'Onlar teröristlerin dostu'

Muhteşem manzara

4 Muhteşem manzara

KAFA KARIŞTIRAN RAKAMLAR

5 KAFA KARIŞTIRAN RAKAMLAR

Kehanete bakın

6 Kehanete bakın!..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsunda

7 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da

Şanslı taraftarlar

8 Şanslı taraftarlar

Samsunda bugün okullar tatil mi edildi

9 Samsun'da bugün okullar tatil mi edildi?

 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz Bu oyun bozulacak

10 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Bu oyun bozulacak'