Kaynak soran saraya baksın

CHP İlkadım İlçe Başkanı Arzu Sabuncu, seçim bilgirgesini kıskananlar bulunduğunu ve bütün bunları yapmak için nereden kaynak bulacaklarını sorduğunu belirterek, Kaynak soran, saraya baksın yeter dedi

Kaynak soran saraya baksın

CHP İlkadım İlçe Başkanı Arzu Sabuncu, seçim komisyonuyla yaptığı haftalık toplantıda iktidara yüklendi. Partisinin seçim bildirgesinin halktan yana olduğunu belirten Sabuncu, Cumhuriyet Halk Partisi’nin eşit, adaletten, haktan yana bir bildirgeyle seçimlere hazırlandığını ifade ederek, Cumhuriyet Halk Partisi’nin bildirgesi halkla beraber, toplumun bütün kesimleriyle oluşturduğumuz toplantılar ve onların fikirlerini alarak hazırlanmış bir bildirgedir. Çok somut bir bildirgedir. Eşitlikçi, adalet ve özgürlükten yana bir bildirgedir. Bizler de bildirgemizi sahada bir araya geldiğimizde, vatandaşlarımızla paylaşıyoruz diye konuştu.

HORTUMU KESİP VATANDAŞA VERECEĞİZ
Bizim bomba gibi projelerimiz var diyen Sabuncu, açıklamalarını şöyle sürdürdü: Bidirgemizi kıskananar çıkmışlar bütün bunları yapmak için nereden kaynak bulacaksınız diye soruyorlar. Kaynak soran, saraya baksın yeter. Ne oldu, vatandaş odaklı, hak hukuk odaklı bildirgemizden çok mu rahatsız oldunuz. Kaynak arıyorsanız söyleyeyim. Sizin yandaşların hortumunu kessek yeter. Kaynak 500 milyarlık sarayda. Bir tek şey var, hortumcuya, yosuzuk yapana, rüşvet alana, yandaşa aktarılan parayı keseceksin, vatandaşa vereceksin bu kadar basit. Kaynak Tayip in sarayında. Saraya halı yaptırıyorlar 4 yüz 65 bin Euroya. Ondan sonra kaynak soruyorlar. İşte size bir sürü kaynak. Senede 765 milyar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı nın binasının kirası. Bina kimin, yandaşın! Bütün bunlara gelince kaynak var, taşeron işçiye gelince kaynak yok, emekliye kaynak yok, işçiye-memura kaynak yok, asgari ücretliye gelince kaynak yok. Bu dönem bütün güçlerimizi birleştirme dönemidir. Bu dönem oyları hiç bölmeden CHP de birleşme dönemidir.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da şüpheli ölüm

2 Samsun'da şüpheli ölüm

Test edildi, onaylandı

3 Test edildi, onaylandı

Eski vekile ihraç talebi

4 Eski vekile ihraç talebi

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

5 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

6 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

7 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

 Dualar Yıldırım için

8 Dualar Yıldırım için

Yılın komedisi kırdı geçirdi

9 Yılın komedisi kırdı geçirdi

Engin İpekoğlu: 'Zor olacağını biliyoruz'

10 Engin İpekoğlu: 'Zor olacağını biliyoruz'