Kaynak soran saraya baksın

CHP İlkadım İlçe Başkanı Arzu Sabuncu, seçim bilgirgesini kıskananlar bulunduğunu ve bütün bunları yapmak için nereden kaynak bulacaklarını sorduğunu belirterek, Kaynak soran, saraya baksın yeter dedi

Kaynak soran saraya baksın

CHP İlkadım İlçe Başkanı Arzu Sabuncu, seçim komisyonuyla yaptığı haftalık toplantıda iktidara yüklendi. Partisinin seçim bildirgesinin halktan yana olduğunu belirten Sabuncu, Cumhuriyet Halk Partisi’nin eşit, adaletten, haktan yana bir bildirgeyle seçimlere hazırlandığını ifade ederek, Cumhuriyet Halk Partisi’nin bildirgesi halkla beraber, toplumun bütün kesimleriyle oluşturduğumuz toplantılar ve onların fikirlerini alarak hazırlanmış bir bildirgedir. Çok somut bir bildirgedir. Eşitlikçi, adalet ve özgürlükten yana bir bildirgedir. Bizler de bildirgemizi sahada bir araya geldiğimizde, vatandaşlarımızla paylaşıyoruz diye konuştu.

HORTUMU KESİP VATANDAŞA VERECEĞİZ
Bizim bomba gibi projelerimiz var diyen Sabuncu, açıklamalarını şöyle sürdürdü: Bidirgemizi kıskananar çıkmışlar bütün bunları yapmak için nereden kaynak bulacaksınız diye soruyorlar. Kaynak soran, saraya baksın yeter. Ne oldu, vatandaş odaklı, hak hukuk odaklı bildirgemizden çok mu rahatsız oldunuz. Kaynak arıyorsanız söyleyeyim. Sizin yandaşların hortumunu kessek yeter. Kaynak 500 milyarlık sarayda. Bir tek şey var, hortumcuya, yosuzuk yapana, rüşvet alana, yandaşa aktarılan parayı keseceksin, vatandaşa vereceksin bu kadar basit. Kaynak Tayip in sarayında. Saraya halı yaptırıyorlar 4 yüz 65 bin Euroya. Ondan sonra kaynak soruyorlar. İşte size bir sürü kaynak. Senede 765 milyar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı nın binasının kirası. Bina kimin, yandaşın! Bütün bunlara gelince kaynak var, taşeron işçiye gelince kaynak yok, emekliye kaynak yok, işçiye-memura kaynak yok, asgari ücretliye gelince kaynak yok. Bu dönem bütün güçlerimizi birleştirme dönemidir. Bu dönem oyları hiç bölmeden CHP de birleşme dönemidir.

 EN ÇOK OKUNANLAR

19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

1 19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

2 Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

3 Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

Dörtyolda trafik kazası 4 yaralı

4 Dörtyol'da trafik kazası: 4 yaralı

Çeşmede göçmenleri taşıyan bot battı 6 ölü

5 Çeşme'de göçmenleri taşıyan bot battı: 6 ölü

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Son 100 yılda Dünyadaki deniz suyu

6 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: 'Son 100 yılda Dünyadaki deniz suyu

Duvarı yıkılan Pangaltı Ermeni Mezarlığında çalışmalar gece de devam ediyor

7 Duvarı yıkılan Pangaltı Ermeni Mezarlığı'nda çalışmalar gece de devam ediyor

Aracın önünü kesip 85 bin lira gasp eden 5 kişi gece kulübünde yakalandı

8 Aracın önünü kesip 85 bin lira gasp eden 5 kişi gece kulübünde yakalandı