Hizmet destanı yazdık

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, AK Parti her alanda adeta hizmet destanı yazdı. En başarısız denilen alanlarda dahi Cumhuriyet tarihinde yapılan hizmetlerin en az 3-4 katını yaptık dedi

Hizmet destanı yazdık

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, 7 Haziran seçimlerinde oy kullanmadan önce 13 yıl evvel yaşanan Türkiye ile günümüz Türkiye’sinin kıyaslanması gerektiğini ileri söyledi. 

BAŞKANLIK SİSTEMİNE GEÇİLMELİ
AK Parti’nin her alanda adeta hizmet destanı yazdığını, en başarısız oldukları alanlarda dahi Cumhuriyet tarihinde yapılan hizmetlerin en az 3-4  katını yaptıklarını ileri süren Kurt, Bu ülke çok şeyler gördü. Hastane kapılarında metrelerce kuyruklar gördük. Bu ülkede 80 kişilik sınıflar gördük. İlaç kuyrukları gördük. IMF kapılarında el açanları gördük. Peki 13 yıllık AK Parti döneminde neler yaşadık. Bir de bunlara bakmak lazım. Kilometrelerce bölünmüş yollar , otoyollar, 5 yıldızlı otel gibi hastaneler, çocuklarımızın rahat okudukları derslikler, IMF’dan borç alan değil borç veren bir hazine ve daha bir çok değişimi yaşadık. Sizler şimdi yollarınızın daha iyi olmasını, çocuklarınızın daha iyi şartlarda okumasını istiyorsunuz. Bunlar sizin hakkınız. Zaten AK Kadrolar da sizlere bunları yaşatmak için yeniden yollara düştü. 7 Haziran seçimleri bu açıdan çok önemli. Artık başkanlık sistemine geçmeliyiz. Bunun için de sizlerden 2011 seçimlerde verdiğiniz desteklerden çok daha fazlasını istiyoruz. Bu seçim başkanlık sistemi ve yeni anayasa için çok önemli” diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

2 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Hakem 'penaltı' dedi

3 Hakem 'penaltı' dedi

Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

4 Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

Samsunspor'da üzen istatistik

5 Samsunspor'da üzen istatistik

Samsun'da Erva bebeğin dramı

6 Samsun'da Erva bebeğin dramı

Bir anı, bir yazı...

7 Bir anı, bir yazı...

Emekliye müjdeli haber

8 Emekliye müjdeli haber

Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

9 Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

Yüzlerce kuş telef oldu

10 Yüzlerce kuş telef oldu