Hizmet destanı yazdık

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, AK Parti her alanda adeta hizmet destanı yazdı. En başarısız denilen alanlarda dahi Cumhuriyet tarihinde yapılan hizmetlerin en az 3-4 katını yaptık dedi

Hizmet destanı yazdık

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, 7 Haziran seçimlerinde oy kullanmadan önce 13 yıl evvel yaşanan Türkiye ile günümüz Türkiye’sinin kıyaslanması gerektiğini ileri söyledi. 

BAŞKANLIK SİSTEMİNE GEÇİLMELİ
AK Parti’nin her alanda adeta hizmet destanı yazdığını, en başarısız oldukları alanlarda dahi Cumhuriyet tarihinde yapılan hizmetlerin en az 3-4  katını yaptıklarını ileri süren Kurt, Bu ülke çok şeyler gördü. Hastane kapılarında metrelerce kuyruklar gördük. Bu ülkede 80 kişilik sınıflar gördük. İlaç kuyrukları gördük. IMF kapılarında el açanları gördük. Peki 13 yıllık AK Parti döneminde neler yaşadık. Bir de bunlara bakmak lazım. Kilometrelerce bölünmüş yollar , otoyollar, 5 yıldızlı otel gibi hastaneler, çocuklarımızın rahat okudukları derslikler, IMF’dan borç alan değil borç veren bir hazine ve daha bir çok değişimi yaşadık. Sizler şimdi yollarınızın daha iyi olmasını, çocuklarınızın daha iyi şartlarda okumasını istiyorsunuz. Bunlar sizin hakkınız. Zaten AK Kadrolar da sizlere bunları yaşatmak için yeniden yollara düştü. 7 Haziran seçimleri bu açıdan çok önemli. Artık başkanlık sistemine geçmeliyiz. Bunun için de sizlerden 2011 seçimlerde verdiğiniz desteklerden çok daha fazlasını istiyoruz. Bu seçim başkanlık sistemi ve yeni anayasa için çok önemli” diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ünlü müteahhit kayıplara karıştı

1 Samsun'da ünlü müteahhit kayıplara karıştı

Samsunspor'a bir şok daha

2 Samsunspor'a bir şok daha

Samsunspor üstesinden gelir

3 Samsunspor üstesinden gelir

Meteoroloji Samsun'u uyardı!

4 Meteoroloji Samsun'u uyardı!

Fakıbaba tezgahı bozdu

5 Fakıbaba tezgahı bozdu...

Samsunspor Teknik Direktörü Özalan, konuşmak istemedi

6 Samsunspor Teknik Direktörü Özalan, konuşmak istemedi...

Samsun'da otomobilin çarptığı yaşlı kadın öldü

7 Samsun'da otomobilin çarptığı yaşlı kadın öldü

Samsunspor'da sevindirici gelişme! Cezadan kurtulduk

8 Samsunspor'da sevindirici gelişme! Cezadan kurtulduk

Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta

9 Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Samsun'da uyuşturucudan 10 kişi adliyeye sevk edildi

10 Samsun'da uyuşturucudan 10 kişi adliyeye sevk edildi