Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Hizmet destanı yazdık

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, AK Parti her alanda adeta hizmet destanı yazdı. En başarısız denilen alanlarda dahi Cumhuriyet tarihinde yapılan hizmetlerin en az 3-4 katını yaptık dedi

Hizmet destanı yazdık

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, 7 Haziran seçimlerinde oy kullanmadan önce 13 yıl evvel yaşanan Türkiye ile günümüz Türkiye’sinin kıyaslanması gerektiğini ileri söyledi. 

BAŞKANLIK SİSTEMİNE GEÇİLMELİ
AK Parti’nin her alanda adeta hizmet destanı yazdığını, en başarısız oldukları alanlarda dahi Cumhuriyet tarihinde yapılan hizmetlerin en az 3-4  katını yaptıklarını ileri süren Kurt, Bu ülke çok şeyler gördü. Hastane kapılarında metrelerce kuyruklar gördük. Bu ülkede 80 kişilik sınıflar gördük. İlaç kuyrukları gördük. IMF kapılarında el açanları gördük. Peki 13 yıllık AK Parti döneminde neler yaşadık. Bir de bunlara bakmak lazım. Kilometrelerce bölünmüş yollar , otoyollar, 5 yıldızlı otel gibi hastaneler, çocuklarımızın rahat okudukları derslikler, IMF’dan borç alan değil borç veren bir hazine ve daha bir çok değişimi yaşadık. Sizler şimdi yollarınızın daha iyi olmasını, çocuklarınızın daha iyi şartlarda okumasını istiyorsunuz. Bunlar sizin hakkınız. Zaten AK Kadrolar da sizlere bunları yaşatmak için yeniden yollara düştü. 7 Haziran seçimleri bu açıdan çok önemli. Artık başkanlık sistemine geçmeliyiz. Bunun için de sizlerden 2011 seçimlerde verdiğiniz desteklerden çok daha fazlasını istiyoruz. Bu seçim başkanlık sistemi ve yeni anayasa için çok önemli” diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor TRANSFER ÇEMBERİ DARALDI

1 Samsunspor: TRANSFER ÇEMBERİ DARALDI

Savunma bakanı geri dönüyor

2 Savunma bakanı geri dönüyor

Samsunspor TFF 1 Ligin en pahalı oyuncusu Samsunsporda

3 Samsunspor: TFF 1. Lig'in en pahalı oyuncusu Samsunspor'da

Samsun Haber Gözdağı mı verildi

4 Samsun Haber: Gözdağı mı verildi?

Samsun Haber Samsunda büfeye silahlı saldırı 1 yaralı

5 Samsun Haber: Samsun'da büfeye silahlı saldırı: 1 yaralı

Samsunspor Samsunspor sahaya iniyor

6 Samsunspor: Samsunspor sahaya iniyor

Samsun Haber Kazada ağır yaralanan motosiklet sürücüsü öldü

7 Samsun Haber: Kazada ağır yaralanan motosiklet sürücüsü öldü

Samsun Haber Çılgın komşu

8 Samsun Haber: Çılgın komşu!

Bizzat başkan görüşüyor

9 Bizzat başkan görüşüyor

Anlaşmalarını bekliyorum

10 Anlaşmalarını bekliyorum