Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsunspor dan Çavuşoğlu na kutlama

Samsunspor Kulübü, geçtiğimiz günlerde en başarılı gazeteci özel ödülünü alan Haber Gazetesi Spor Servisi Müdürü Muhammet Çavuşoğlu nu hem resmi siteden hemde belgeyle kutladı

Samsunspor dan Çavuşoğlu na kutlama

Kavak Belediyesi ve Kavak Dernekleri Federasyonu tarafından geçtiğimiz günlerde ilk kez düzenlenen 2015 Yaşar Doğu Spor Ödülleri nde Haberaks Tv de her salı saat 22.00 de ekranlara gelen Sporaksiyon programı en başarılı program; Haber Gazetesi Spor Servisi Müdürü Muhammet Çavuşoğlu da en başarılı gazeteci özel ödülüne layık görülmüştü. Aynı zamanda Sporaksiyon programının sunuculuğu yapan Muhammet Çavuşoğlu na bir kutlamada Samsunspor Kulübü nden geldi. 

BELGE VERİLDİ 
Samsunspor Kulübü, resmi internet sitesinden mesaj yayınlayarak Çavuşoğlu nu kutladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: Haber Gazetesi Spor Servisi Müdürü sayın Muhammet Çavuşoğlu nun Kavak Belediyesi ve Kavak Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen 2015 Yaşar Doğu Spor Ödülleri nde yılın en başarılı gazetecisi özel ödülüne layık görüldüğünü büyük bir memnuniyetle öğrendik. Biz de bu başarısından dolayı Muhammet Çavuşoğlu nu tebrik eder başarılı çalışmalarının devamını dileriz.  

TELEFONLA ARADILAR
Ayrıca Samunspor Yönetim Kurulu, Muhammet Çavuşoğlu na bu başarısından dolayı kutlama belgesi verdi. Genel Sekreter Ali İhsan Aka, Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş ile birlikte İbrahim Çevik, Orhan Bülbüloğlu, Ömür Tekin, Serhat Kurt ve Basri Kul un yer aldığı organizasyonda Samsunspor Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh, kulüp adına belgeyi Çavuşoğlu na verdi. Yöneticilerde tek tek Çavuşoğlu nu tebrik etti. Ayrıca Başkan Erkut Tutu, Sportif Derektör Coşkun Zeren ve Teknik Direktör Erhan Altın da Çavuşoğlu nu telefonla arayarak kutladı. 

EN İYİSİ SPORAKSİYON 
Muhammet Çavuşoğlu nun sunduğu Sporaksiyon, 2014 yılının ardından ilk kez düzenlenen 2015 Yaşar Doğu Spor Ödülleri nde yılın en iyi programı seçilmişti. Besim Durmuş ve Avni Demir in yorumlarıyla renk kattığı programda Samsunspor ile ilgili gelişmeler başta olmak üzere Samsun daki spor olayları yer alıyor.  EN ÇOK OKUNANLAR

Tekkeköye müjde

1 Tekkeköy'e müjde

Anıt projesi tamam

2 Anıt projesi tamam

Bizi eğitimle vurdular

3 Bizi eğitimle vurdular

Samsunda fuhşa geçit yok

4 Samsun'da fuhşa geçit yok

Samsunda son prova

5 Samsun'da son prova

Tarlada ölü bulundu

6 Tarlada ölü bulundu

Çıkış maçı olsun

7 Çıkış maçı olsun

İş dünyasında destek sevinci

8 İş dünyasında destek sevinci

Otizmli yazar Birsen  Başar, otizmi anlattı

9 Otizmli yazar Birsen Başar, otizmi anlattı

Atakumun zirve yılı

10 Atakum'un zirve yılı