Öz: “Seçimlerin Tek Favorisi Ak Parti’dir”

AK Parti Ordu İl Başkan Yardımcısı Halil Öz, 7 Haziran’dan yapılacak genel seçimde en büyük favorinin yine AK Parti olduğunu söyledi.

Öz: “Seçimlerin Tek Favorisi Ak Parti’dir”

AK Parti Ordu İl Başkan Yardımcısı Halil Öz, İl Sekreteri Bilal Azaklı, Mali ve İdari İşler Başkanı Yüksel Aydın, Miting Organizatörü Sedat Cesur ile birlikte seçimlerde kullanılmak üzere tam donanımlı Ankara’dan kiralanan 1 büyük otobüs ve 4 midibüsü yetkili firmadan teslim aldılar.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Halil Öz, burada yaptığı açıklamada bu seçimlerin tek favorisinin AK Parti olduğunu söyledi. Öz, “Milletimiz asarım, yıkarım, mazotu 1.5 TL yaparım, 2 anahtar veririm diye boş vaatlere itibar etmeyecektir. Millet yerine notere koşan, eski anlayış siyasi partiler tarih çöplüğünde yerini almıştır” dedi.

“BİZ HESABIMIZI MİLLETİMİZİN HESABINA GÖRE YAPIYORUZ”

2002 yılından bugüne kadar yapılan tüm seçimlere yön veren, muhalefet partilerinin tüm dengelerini alt üst eden AK Parti’dir” diye konuşan Öz, “Biz hesabımızı milletimizin hesabına göre yapıyoruz. Bizde vatandaşlarımızın ayağına gitmek, onlarla hasbihal etmek, dertlerini dinlemek, çareler üretmek için yollara düştük. Bunun için çağın modern araç ve gereçlerini kullanıyoruz. Durmak yok yola devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“YENİ TÜRKİYE VİZYONU İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Öz, şöyle konuştu: “Gücünü Hak’tan ve halktan alarak ‘Yeni Türkiye’ vizyonu için çalışıyoruz. Yeni Türkiye gençlerden, kadınlardan, engellilerden, işçilerden, emeklilerden, memurlardan, girişimciden ve en önemlisi milletten yanadır. Yeni Türkiye’de milletin hiç bir ferdi arasında ayrım yapılmaz, gücünü Hak’tan ve halktan alır. Yeni Türkiye, ekonomik , sosyal, kültürel, teknolojik gelişme, yenilenme ister. AK Parti 12 yıldır bu hedeflerin derdindedir. Yeni Türkiye ideali milletin her ferdinin gururla yaşayacağı büyük Türkiye hedefinin yol haritasıdır. Yeni Türkiye gücünü milletten alır, millet için kullanır. Ülkemizin son 12 yılı yani AK Parti iktidarı sessiz devrimlerle ve tarihe altın harflerle yazılacak başarılarla doludur.”EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

1 Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

2 Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

Para değil, onur işi...

3 Para değil, onur işi...

Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

4 Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

5 Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: Kahramanlık destanı

6 AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: Kahramanlık destanı

Yaşlı adam evinde ölü bulundu

7 Yaşlı adam evinde ölü bulundu

Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

8 Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

Siyasetin seviyesi düştü

9 Siyasetin seviyesi düştü

24 Nisan Salı Samsun hava durumu

10 24 Nisan Salı Samsun hava durumu