TOK, AVUSTURYALILARI AĞIRLADI

Avusturya’nın Wörgl Belediyesi’nden Samsun a gelen misafirleri makamında ağırlayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun un kalbi olan İlkadım ın 317 bin 85 nüfusla Türkiye’nin 54 ilinden daha çok nüfusa sahip olduğunu söyledi.

TOK, AVUSTURYALILARI AĞIRLADI

Avrupa Birliği projesi kapsamında Avusturya’nın Wörgl Belediyesi’nden Samsun’a gelen 25 kişilik heyet İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok u makamında ziyaret etti. Yabancı konukları ile yakından ilgilenen Başkan Tok, misafirlerinin proje ve çalışmalar hakkında sorduğu soruları tek tek yanıtladı.

BAŞKAN TOK, 54 İLDEN BÜYÜK İLKADIM
İlkadım İlçesinin her geçen gün daha çok büyüdüğünü belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Avusturya’nın Wörgl Belediyesi’nden şehrimize gelen konuklarımızı, Samsun un kalbi İlkadım İlçemizde ağırlamaktan büyük onur ve gurur duyuyorum. 317 bin 85 nüfuslu ile Türkiye’nin 54 ilinden daha çok nüfusa sahip İlkadım İlçemiz her geçen gün büyümeye ve değişime hız kesmeden devam ediyor. Kurtuluş savaşının ilk adımlarının atıldığı meşale kenti İlkadım ilçemiz gerek geçmişi gerek geleceği ile şehrimizi aydınlatıyor. Sunduğumuz proje ve hizmetlerimiz de bu ışığa ışık katarak ilçemizi hızla ileri taşıyor. Gerek ekonomik gerek kültürel doğrultuda Samsun un kalbi haline gelmiş İlkadım ilçemiz tarihi bakımından büyük önem taşıyor. İlçemizin Tarihi dokusunu kaybetmemek için Büyükşehir Belediyemiz ile başlattığımı tarihi yapıları restore çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor. Geçmişine sahip çıkmayan toplumlar geleceğe sahip olamazlar düşüncesiyle bu konuda ki çalışmalarımıza taviz vermeden çalışıyoruz diye konuştu.

KONUKLARA İLKADIM HATIRASI
Ziyaret sonrası konuklarına 3 boyutlu Saathane ve eski Samsun resimli işlemeli içini tablosu armağan eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yabancı konuklara İlkadım da hayat bulacak olan Gençlik Merkezi, Kültür ve Kongre Merkezi, belediye binası gibi projeler hakkında detayı bilgi verdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor yeni stadında ilk maçına çıkıyor

1 Samsunspor yeni stadında ilk maçına çıkıyor!

TSHİBUMBU BOMBASI

2 TSHİBUMBU BOMBASI

Samsunda silahlı saldırı

3 Samsun'da silahlı saldırı!

Tüm locaları satabiliriz

4 Tüm locaları satabiliriz

Samsunda korkunç kaza

5 Samsun'da korkunç kaza

Kaderi Özalana bağlı

6 Kaderi Özalan'a bağlı

Tesislerde mini zirve

7 Tesislerde mini zirve

Giresun maçı eski statta

8 Giresun maçı eski statta

Chibuike heyecanlı

9 Chibuike heyecanlı

Türk hakemden hayati müdahale

10 Türk hakemden hayati müdahale