Belki Kılıçdaroğlu da gizlice AK Parti ye oy verir

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Devlet Su İşleri tarafından yapılan tesislerin toplu açılış törenine katıdı.

 Belki Kılıçdaroğlu da gizlice AK Parti ye oy verir

Edirne Valiliği bahçesindeki törene Bakan Eroğlu nun yanı sıra Vali Dursun Ali Şahin, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Ali Rıza Diniz, Edirne Belediye Başkanı CHP li Recep Gürkan ile halk katıldı.

Temel atma töreni öncesi konuşan Bakan Eroğlu, hükümet olarak yaptıklarının muhalefetin hayallerinde bile ulaşamayacağını öne sürdü. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu nu eleştiren Eroğlu, Dün akşam Bakanlar Kurulu vardı. Burayla ilgili taşkınları önleyecek Edirne kanalı projemiz var, biliyorsunuz. Kanalla ilgili hızlı şekilde kamulaştırma kararı Bakanlar Kurulu nda alındı. Bunun hayırlı olmasını diliyorum ve müjdeyi bu şekilde vermiş oluyorum. Ayrıca bugün 40 tane yatırımın temeli atılacak ve tesis yapılacak. Bu tesislerimiz 176 milyon lira değerindedir. Biz bir yere giderken hizmetle gidiyoruz. Bizim yaptıklarımıza muhalefetin hayalleri bile ulaşamaz. Bakın değerli kardeşlerim konuyu sudan açayım. Bizden önce İstanbul hariç 77 şehirde su yoktu. Bütün bu şehirlere suları biz getirdik. Kars, Mersin, Sinop, Şırnak, Sivas nereyi hatırlarsanız. Hatta İzmir e de biz getirdik. Kılıçdaroğlu getirseydi. İzmirliler arsenikli su içiyor Veysel hoca sen o bölgenin evladısın, derhal su götür diye talimat verdi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Bende, Emredersiniz efendim dedim. Biz Manisa da Gördes Barajı nı inşa ettik ve suyu İzmir e götürdük. Biz oy versin ya da vermesinler biz yine hizmet edeceğiz bu ülkeye. İzmir de çok büyük yatırımlar yapıyoruz büyük bir seferberlik başlattık. Belki Kılıçdaroğlu da gizlice sandıkta AK Parti ye oy verecek diye konuştu.

KONUŞMA UZADI, MİKROFONUN PİLİ BİTTİ
Toplu açılış töreni öncesindeki konuşması yaklaşık 1 saat süren Eroğlu nun kullandığı kablosuz mikrofonun pili bitti. Görevlilerin değiştirdiği mikrofonla konuşmasına devam eden Eroğlu, Ak Parti nin seçimlerde Edirne de büyük başarı yakalayacağını ifade etti.

Konuşmaların ardından Bakan Eroğlu ve beraberindekiler bazı tesislerin toplu açılışını, bazılarının da temelini attı. Bakan Eroğlu, törenin ardından AK Parti Edirne Seçim Koordinasyon Merkezi ni ziyaret ederek Edirne den ayrıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

4 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı