Üç hilalli bayrağın altında bulunmaktan şeref duyuyorum

Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, “Üç hilalli bayrağın altında bulunmaktan mutluluk ve şeref duyuyorum. MHP ile yürümekten gurur duyuyorum. Bu yürüyüş kutlu bir yürüyüş. MHP bu yürüyüş ile iktidara yürüyor” dedi.

 Üç hilalli bayrağın altında bulunmaktan şeref duyuyorum

MHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından seçim çalışmaları kapsamında düzenlenen etkinlikte, aralarında Ekmeleddin İhsanoğlu, Celal Adan, Murat Başesgioğlu, Abdullah Andican, Özcan Pehlivanoğlu, Başbuğ Pınarbaşı, Mehmet Aslan’ın da bulunduğu İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayları Gaziosmanpaşa Meydanı’nda bir araya geldi. Adaylar MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş tarafından meydanda toplanan partililere tek tek tanıtıldı. 

VATANDAŞIN TEK UMUDU OLAN MHP TÜM UMUTLARI YEŞERTECEKTİR 

Tanıtımın ardından kalabalığa seslenen MHP İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, “Milletimizin yoğun bir teveccühü var. Türkiye yi ayrıştıran, insanları farklı farklı düşüncelerle, yerlere taşıyanlara karşı Türkiye nin birlik ve bütünlük içinde kalmasının teminatı MHP dir. Vatandaşın tek umudu olan MHP, vatandaşın bütün umutlarını yeşertecektir” diye konuştu. 

TEK PARTİ İKTİDARIYLA YENİ TÜRKİYE Mİ OLUR? 

İl başkanının ardandan konuşan Ekmeletddin İhsanoğlu vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. “Üç hilalli bayrağın altında bulunmaktan mutluluk ve şeref duyuyorum” diyen İhsanoğlu şunları söyledi: “MHP ile yürümekten gurur duyuyorum. Bu yürüyüş kutlu bir yürüyüş. MHP bu yürüyüş ile iktidara yürüyor. İlk defa Türkiye de bu kadar zaman sonra millet, yeter söz milletin diyecek. 12 seneden beri yeni Türkiye yi kuramayanlar yeni Türkiye kurma sevdasındalar. Peki, bu yeni Türkiye’nin son 12 yıldaki Türkiye den farkı ne olacak? Tek parti iktidarı mı olacak? Tek parti iktidarıyla yeni Türkiye mi olur, yoksa çok eski Türkiye mi olur? Türkiye gerçekten yenilik istiyor. Bu yeniliği sunan MHP dir, MHP nin milliyetçi, muhafazakar kadrolarıdır.” 

MHP 3 MAYIS’TA SEÇİM BEYANNAMESİNİ AÇIKLAYACAK

Konuşmaların ardından meydana getirilen iki kurbanlık koyun, dualar eşliğinde kesildi. Daha sonra milletvekili adayları meydanda bulunan vatandaşları selamlayıp, esnaf ziyaretinde bulundu. Ziyaret sonrası bir basın mensubunun “MHP nin ekonomi ile ilgili seçim yatırımı ne olacak şeklindeki” sorusunu yanıtlayan Celal Adan, 3 Mayıs tarihinde Sayın Genel Başkanımız partimizin seçim beyannamesini açıklayacak. Milletimiz de siz de sabırlı olun. O gün Türkiye nin önüne çok hazırlıklı verimli bir program ortaya çıkacak” diye konuştu.
İhsanoğlu ise aynı soruya, Ekonomik kriz gün geçtikçe artmaktadır. TL nin değeri azalmakta, enflasyon artmaktadır. Ayrıca işsizlik artmaktadır. Esnaf iş hacminin 3 de 1 ni kaybetmiştir. Satın alma gücü azalmıştır. Bu tablo maalesef hükümetin eseridir. Türkiye nin bu tablodan kurtulması için 7 Haziran da yeni bir iktidara kavuşması lazım. Bu iktidar miadını doldurmuştur. Türkiye yeni bir iktidar ile yeni bir ufuk ve yeni bir nefes ile 3 Mayıs’ta Sayın Genel Başkanımızın sunacağı program çok kapsayıcı olacaktır” diye cevap verdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da patlama! 90 kişi

1 Samsun'da patlama! 90 kişi...

Samsun'da bankalar bu paranın peşinde

2 Samsun'da bankalar bu paranın peşinde

Samsun'da kaza! 1 ölü

3 Samsun'da kaza! 1 ölü

Her yer var, Samsun yok!

4 Her yer var, Samsun yok!

Devlet fındık ihraç edecek

5 Devlet fındık ihraç edecek

Samsunspor'da maaş krizi

6 Samsunspor'da maaş krizi

Sokak ortasında tecavüz dehşeti!

7 Sokak ortasında tecavüz dehşeti!

Sahilde kadın cesedi bulundu

8 Sahilde kadın cesedi bulundu

Başkan Yılmaz: 'Fenerbahçe'ye attığı gol hala hafızamda'

9 Başkan Yılmaz: 'Fenerbahçe'ye attığı gol hala hafızamda'

Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı

10 Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı