Emanet de, yol da, hedef de milletin

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, Bizim taşıdığımız emanet millet emanetidir. Gittiğimiz yol, milletimizin yoludur. Ulaşmaya gayret ettiğimiz hedefler, milletimizin hedefleridir dedi

Emanet de, yol da, hedef de milletin

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Ladik ve Kavak ilçelerinde vatandaşlarla buluştu. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile diğer milletvekili adayları ile birlikte bu ilçelerde Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışlarına katılan Hocaoğlu, ilçelerde bulunan esnaf ve vatandaşları da ziyaret ederek dinledi. Hocaoğlu, AK Parti nin hedefinin milletin hedefiyle aynı olduğunu belirterek, vatandaşları tam manası ile temsil eden bir iktidar olduklarını söyledi.

MİLLETİ TEMSİL EDİYORUZ
Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışlarında konuşan Hocaoğlu, siyasetin bir bayrak yarışı olduğunu ifade ederek, Bu bayrağı arkadaşlarımız güzel bir şekilde taşıdı. Şu anda güçlü bir iktidar var. Bu iktidar ülkeye çok büyük değişimler yaşattı. Bundan sonra da yeni vizyonları var. Biz de inşallah bu yeni vizyonda bir asker, bir nefer olacağız. Biz 13 yıldır vatandaşımızla iletişim kuruyoruz ve onların içerisindeyiz. Vatandaşımızı tam manası ile temsil eden bir iktidarız. Bizim taşıdığımız emanet millet emanetidir. Gittiğimiz yol, milletimizin yoludur. Ulaşmaya gayret ettiğimiz hedefler, milletimizin hedefleridir diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Jandarma, yolcu otobüsündeki iki yolcuda eroin ele geçirdi

1 Jandarma, yolcu otobüsündeki iki yolcuda eroin ele geçirdi

İzmitli avukatın katili eğlence mekanında yakalandı

2 İzmitli avukatın katili eğlence mekanında yakalandı

Çine'de emekli polis intihar etti

3 Çine'de emekli polis intihar etti

Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı Ali Fidan, şehidin baba evinde

4 Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı Ali Fidan, şehidin baba evinde

Yeraltı çöp konteynerine düşen adam ölümden döndü

5 Yeraltı çöp konteynerine düşen adam ölümden döndü