Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Emanet de, yol da, hedef de milletin

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, Bizim taşıdığımız emanet millet emanetidir. Gittiğimiz yol, milletimizin yoludur. Ulaşmaya gayret ettiğimiz hedefler, milletimizin hedefleridir dedi

Emanet de, yol da, hedef de milletin

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Ladik ve Kavak ilçelerinde vatandaşlarla buluştu. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile diğer milletvekili adayları ile birlikte bu ilçelerde Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışlarına katılan Hocaoğlu, ilçelerde bulunan esnaf ve vatandaşları da ziyaret ederek dinledi. Hocaoğlu, AK Parti nin hedefinin milletin hedefiyle aynı olduğunu belirterek, vatandaşları tam manası ile temsil eden bir iktidar olduklarını söyledi.

MİLLETİ TEMSİL EDİYORUZ
Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışlarında konuşan Hocaoğlu, siyasetin bir bayrak yarışı olduğunu ifade ederek, Bu bayrağı arkadaşlarımız güzel bir şekilde taşıdı. Şu anda güçlü bir iktidar var. Bu iktidar ülkeye çok büyük değişimler yaşattı. Bundan sonra da yeni vizyonları var. Biz de inşallah bu yeni vizyonda bir asker, bir nefer olacağız. Biz 13 yıldır vatandaşımızla iletişim kuruyoruz ve onların içerisindeyiz. Vatandaşımızı tam manası ile temsil eden bir iktidarız. Bizim taşıdığımız emanet millet emanetidir. Gittiğimiz yol, milletimizin yoludur. Ulaşmaya gayret ettiğimiz hedefler, milletimizin hedefleridir diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Yolcu otobüsleri çarpıştı 40 yaralı

1 Yolcu otobüsleri çarpıştı: 40 yaralı

Özköylü Samsuna çağrıldı

2 Özköylü Samsun'a çağrıldı

TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

3 TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

Yürek burkan yaşam mücadelesi

4 Yürek burkan yaşam mücadelesi

Katliam gibi kaza 8 ölü, 32 yaralı

5 Katliam gibi kaza: 8 ölü, 32 yaralı

Samsun Haber Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

6 Samsun Haber: Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

Nasıl bir nefis bu

7 Nasıl bir nefis bu?..

Otomobil ile kamyonet çarpıştı 2 yaralı

8 Otomobil ile kamyonet çarpıştı: 2 yaralı

Kritik toplantı İPTAL

9 Kritik toplantı İPTAL

Park halindeki kamyon elektrik direğini yıktı

10 Park halindeki kamyon elektrik direğini yıktı