Engelleri ortadan kaldırdık

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Engeller, AK Parti ile ortadan kalktı. İlk kez geniş kapsamlı engelliler yasası çıktı dedi

Engelleri ortadan kaldırdık

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş partisinin Ladik ve Kavak ilçe SKM lerinin açılışlarında konuştu. AK Parti den öncesini ve sonrasını verdiği örneklerle anlatan Köktaş, 7 Haziran seçimleri için destek istedi. Köktaş, açılışlar öncesi ve sonrasında esnaf ve vatandaşlarla da biraraya gelerek sohbet etti.

TEK TEK HAYAT BULDU
Köktaş, AK Parti ile  sosyal politikalar alanında son 12 yılda sessiz bir devrim yapıldığını ve önemli hizmetlerin hayata geçirildiğini kaydetti. Köktaş konuşmasında şunları söyledi: Yoksullukla mücadeleden, engelli haklarına ve kadın haklarına kadar pek çok devrimci düzenlemeye imza atıldı. AK Parti den önce ülkemizin gündeminde engelliler ile ilgili hiç bir çalışma yoktu. Engelliler için eğitim, sosyal hizmetler, erişilebilirlik konuları onlardan çok uzaktı. Engelliler sokağa dahi çıkamıyor, aileler engelli çocuklarını evlerinde tutmak zorunda kalıyordu. Çok şükür engelliler için engeller AK Parti ile ortadan kalktı. İlk kez geniş kapsamlı engelliler yasası çıktı. Geçen 10 yılda engellilerin yaşamında önemli bir yer çalışmalar tek tek hayat buldu. Bu anlamda sosyal devlet anlayışı AK Parti iktidarı ile güçlendiğini görmekteyiz.

GÜÇLÜ EKONOMİ İÇİN BAŞKANLIK 
7 Haziran seçiminin önemine de değinen Köktaş, Türkiye nin artık başkanlık sistemine ihtiyacı olduğunu her gittiğimiz programlarımızda anlatıyoruz. Bu sisteme geçiş yapıldığında siyasi istikrar sorunu yaşanmayacaktır. Ülkemizde işler daha çabuk görülecektir. Siyasi istikrarın olduğu yerde ekonomik istikrarı yakalamak çok kolaylaşacaktır. Dikkat ederseniz ekonomisi güçlü ülkelerin ekseriyeti başkanlık sistemi ile yönetildiğini görebiliriz diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Eski vekile ihraç talebi

2 Eski vekile ihraç talebi

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

3 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

Test edildi, onaylandı

4 Test edildi, onaylandı

 Dualar Yıldırım için

5 Dualar Yıldırım için

Yılın komedisi kırdı geçirdi

6 Yılın komedisi kırdı geçirdi

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

7 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

'Neden ben' diye sormak!

8 'Neden ben' diye sormak!..

Samsun'da şüpheli ölüm

9 Samsun'da şüpheli ölüm

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

10 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil