ANAKENT İN HEDEFİ 3. LİG

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü Başantrenörü Caner Yıllar, Oynadığımız 28 maçtan 26 sını kazanarak önemli bir başarı elde etti. Bu zamana kadar yaptıklarımızı taçlandırıp, 3 Lig e çıkmak istiyoruz dedi

ANAKENT İN HEDEFİ 3. LİG

Türkiye Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi nde adını son 4 takım arasına yazdıran Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü nde büyük mutluuk yaşanıyor. İlk iki grubun ardından son 16 turunda Kocaeli Karamürsel Gençlik i ve ardından çeyrek finalde de Ankara Turgut Özal Üniversitesi ni 2-0 lık serilerle mağlup eden Samsun ekibi, artık Bolu daki Final-Four maçlarını düşünüyor. Kurulduğu ilk yılda adını son 4 takım arasına yazdıran Sarı- Morlu ekip, 8-10 Mayıs taki Final- Four maçlarının ardından ilk 2 sırayı alırsa, adını 3. Lig e yazdıracak. Bolu da 3. ve 4. sırada yer alacak takımlar ise 3. Lig i 11. sırada tamamlayan iki takımın da katılacağı play-aut turu oynayacak ve 2 takım daha 3. Lig e yükselecek. 

TAÇLANDIRMAK GEREKİYOR
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü Başantrenörü Caner Yıllar, başarılarını değerlendirirken, şunları söyledi: Yeni kurulan takımımızla sezon önceki çalışmasını çok iyi yapamadan, lige 15 gün kala antrenmana başlayabildik. Sistemimiz ve savunma ağırlığımız sezonun bu bölümünde iyice oturdu. Buna coşkulu, agrasif ve maçı bırakmayan kimliğimizle eklenince başarı geldi. 1. ve 2. Grup taki rakiplerimizin iyi oluşu, bizi takım olma yolunda ileriye itti. 48 takımla başlayan Bölgesel Lig de son 4 takım arasına kaldık. Bugüne kadar oynadığımız 28 karşılaşmada, 26 galibiyet aldık. Artık bunu taçlandırmamız gerekiyor, Bolu daki Final-Four müsabakalarında da en iyisini yapıp 3. Lig e çıkmak istiyoruz.  
 

YILMAZ A TEŞEKKÜR...
Başantrenör Caner Yıllar, takıma büyük destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kulüp Başkanı Şahin Eker ile yönetim kurulu üyelerine teşekür etti. Yıllar, ayrıca bu başarıda teknik ekip, oyuncular, Samsun basketbol kamuoyu ve yerel medyanın da katkısı olduğunu belirtti. 

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

3 kafadarın intihar şovu alış veriş merkezini savaş alanına çevirdi

1 3 kafadarın intihar şovu alış veriş merkezini savaş alanına çevirdi

Adana'da 'Huzur' uygulamasında Roma dönemine ait 141 parça tarihi eser yakalandı

2 Adana'da 'Huzur' uygulamasında Roma dönemine ait 141 parça tarihi eser yakalandı

Kazada yaralanan kadın 8 gün sonra hayatını kaybetti

3 Kazada yaralanan kadın 8 gün sonra hayatını kaybetti

Ukrayna'da araç kalabalığa daldı: 6 ölü

4 Ukrayna'da araç kalabalığa daldı: 6 ölü

Tır yol kenarında arıza yapan kamyonete çarptı: 2 kişi hayatını kaybetti

5 Tır yol kenarında arıza yapan kamyonete çarptı: 2 kişi hayatını kaybetti