Nefesleri kestiler

Başladığı günden bu yana büyük heyecana sahne olan Nike Halı Saha Futbol Turnuvası kıyasıya müsabakalar ile devam ediyor.

Nefesleri kestiler

Yağız Spor Tesisleri nde TFF ve Nike işbirliği ile düzenlenen Nike Halı Saha Futbol Turnuvası oynanan karşılaşmalar ile devam ediyor. Başladığı günden bu yana futbolseverlere büyük keyif yaşatan turnuvada gruplarından çıkmayı başaran takımlar büyük mutluluk yaşarken kaybedenler ise sahayı üzgün terkediyor. Müsabakalarda Anadolu İmam Hatip Lisesi C takımı ile karşılaşan Köksal Ersayın Anadolu Lisesi rakibini 7-4 lük skorla mağlup etti. 

HERŞEY KAZANMAK İÇİN
Recep Tanrıverdi Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi ile karşılaşan Gazi Anadolu Lisesi B takımı da rakibini iyi oyun ile 3-0 lık skorla geçti. Mareşal Fevzi Çakmak Lisesi ile karşılaşan Merkez Endüstri Meslek Lisesi de rakibini bol gollü karşılaşmada 5-2 mağlup etti. Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi ile kozlarını paylaşan Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi B takımı da 5-1 lik skorla geçmeyi bildi. Şehit Ahmet Altunoğlu Anadolu Lisesi ile kar karşıya gelen Ondokuz Mayıs Anadolu Lisesi B takımı da rakibini iyi oyun ile 4-1 mağlup etti. 

Salim YILDIZ

 

 

 


  EN ÇOK OKUNANLAR