YAB-PA YA MUHTEŞEM UĞURLAMA

Türkiye finalleri için Kastamonu ya giden İlkadım Belediye Yabancılar Pazarıspor U-19 takımına SESOB Başkanı Hacı Eyüp Güler tarafından Şehir Kulübü nde kahvaltı düzenlendi.

YAB-PA YA MUHTEŞEM UĞURLAMA

Kastamonu da yapılacak Türkiye Şampiyonasına katılan İlkadım Belediye Yabancılar Pazarıspor U-19 takımına yolculuk öncesi Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler tarafından kahvaltı düzenlendi. Şehir Kulübü nde gerçekleşen kahvaltıya Eyüb Güler in yanı sıra İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, ASKF Başkanı Şener Aydın, TÜFAD Samsun Şube Başkanı Hakkı Bayrak, Yab-Pa Başkanı Ali Akyüz, antrenörler ve sporcular katıldı. 

BAŞARIYA ÖDÜL VAR
Hacı Eyüp Güler e verdiği moral kahvaltısından dolayı teşekkür ettiğini belirten İlkadım Belediye Yabancılar Pazarıspor Kulübü Başkanı Ali Akyüz, Bize destek olan değerli büyüklerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah Kastamonu da güzel sonuçlara imza atacağız dedi. Ak Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş da, Siz gençler elde edeceğiniz başarılar ile bizleri gururlandıracaksınız. Sporun içinden gelen birisi olarak herzaman başarıya desteğimiz sürecektir. Türkiye şampiyonasında sizlerden en az üçüncülük derecesi bekliyoruz diye konuştu. TOK

VE KÖKTAŞ BAŞARI DİLEDİ 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve AK Parti Samsun Milletvekili adayı Fuat Kkötaş, sporcularla tek tek görüşerek başarı diledi. 

?Salim YILDIZ

 

 

 

 
 EN ÇOK OKUNANLAR

Tekirdağda 20 kilometrelik araç kuyrukları oluştu

1 Tekirdağ'da 20 kilometrelik araç kuyrukları oluştu

İki grup arasında çıkan silahlı kavgaya biber gazlı müdahale

2 İki grup arasında çıkan silahlı kavgaya biber gazlı müdahale

Şanlıurfasporun yeni teknik direktörü Ali Tandoğan

3 Şanlıurfaspor'un yeni teknik direktörü Ali Tandoğan

Otomobil takla attı2 yaralı

4 Otomobil takla attı:2 yaralı

Sarı Fırtına, Kırkpınardan sonra Beşpinarın da Başpehlivanı

5 Sarı Fırtına, Kırkpınar'dan sonra Beşpinar'ın da Başpehlivanı

Gömeçte biri zincirleme iki kazada 8 kişi yaralandı

6 Gömeç'te biri zincirleme iki kazada 8 kişi yaralandı

Motosiklet kamyona çarptı 1 ölü

7 Motosiklet kamyona çarptı: 1 ölü