MAAŞINDAN HABERİ OLMAYANIN...

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Niğde mitinginde, maaşına haciz konulan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, “Maaşından haberi olmayanın sözüne inanılır mı?” dedi.

 MAAŞINDAN HABERİ OLMAYANIN...

Niğde de partisinin düzenlediği mitingde konuşan Başbakan Davutoğlu, “Organize Enerji İhtisas Bölgesi kuracağız. YÖK’ten Milli Eğitim Bakanlığı geldi. Niğde Ünivesitesi’ne tıp fakültesi yapacağız. Burayla gelecek olanlar sadece konuşur. Onlar konuşur biz yaparız. Daha bir çok hizmeti getirmeye kararlıyız. Kız Eğitim Kampüsü inşaatımız yakında bitecek. Bu sabah KOP eylem planının Kalkınma Bakanımız açıkladı. Çünkü bütün bu KOP havzasının kalbi Niğde’dir. 2018 sonuna kadar KOP havzasında 10 milyar TL’lik yatırım yapacağız” dedi.
Geçtiğimiz günlerde maaşına haciz konulan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu da eleştiren Başbakan Davutoğlu, sözlerini şu şekilde sürdürdü:
“Acaba Kılıçdaroğlu hesap yapmayı bilir mi acaba? Evvelsi gün bir olay oldu. Bizim Kayseri Belediye Başkan Yardımcımızın bir mahkeme kararı vardı. Ne oldu. Karar kesinleşti Kılıçdaroğlu’nun maaşına haciz geldi. Adamın haberi yok. Maaşından haberi olmayan birinin verdiği söze inanılır mı? Ben notere gitmedim. Buraya geldim söz verdim. Ankara-Niğde otoyolu yapılacak dedim. Şüpheniz var mı? Çünkü biz sözümüzün eriyiz Kılıçdaroğlu, bizim ile milletin arasına ne noter girer ne foter girer. Niğdeli bir Başbakan ile konuşmak için notere ihtiyaç hisseder mi? Bunlar halkı bilmez, halkın dilini bilmez nasipsiz bunlar.
 

BU ÜLKEYİ DEVRALDIĞIMIZDA TARIMDA ÜLKENİN ESAMESİ YOKTU
Şu anda Avrupa’nın en büyük tarım ülkesi Türkiye’dir. Bizi Hollanda ile karıştırma Kılıçdaroğlu. Dünya 6.’sıyız. Bu ülkeyi devraldığımızda tarımda ülkenin esamesi yoktu.
Şu anda Türkiye 193 ülkeye bin 783 tür tarım ürünü ihraç ediyor. Gelelim şu ana kadar verdiğimiz tarımsal destek 10 milyar Türk Lirası. Niğde’ye 12 milyon Türk lirası verilmişti. Bu dönemde 61 milyon TL tarımsal destek verdik. 12 yılda 408 milyon TL destek verdik. Daha fazlasını vereceğiz. Bizim ile onlar arasındaki fark bu.
Bu seçim kader seçimi, bu seçim istiklalimizin kader seçimidir. İnşallah bu kader seçiminde 3’te 3 yapacağız. Hangi partiye oy verirseniz verin 7 Haziran da hepinizin oyuna talibim. CHP genel başkan yardımcısı diyor ki ‘HDP’nin barajı aşması bizim için çok önemli’ diyor. HDP ile koalisyon kurmaya çalışan CHP’ye oy verir misiniz? Bunların niyeti Kürt Baası, Türk Baası, el ele verecek ve bu ülkeyi idare edecek. Şimdi baktılar ki AK Parti’yi durduramıyorlar, paralel de bunlara destek veriyor. Paralelin bir adamı Gülten Kışanak ile konuşuyor.
Büyük oyun bu AK Parti gitsin, Türkiye düşüşe geçsin. Büyük oyunu bozmaya var mıyız? Kim tuzak kurarsa kursun tuzaklarını başlarına çalmaya var mısınız Niğdeliler.
 

MHP GERÇEKTEN BÜTÜN BİR VATANIN BİRLİĞİNDEN BAHSEDİYORSA HER YERE GİTSİN
MHP’ye gelelim. Biz 780 bin kilometre karede bu al bayrağı dalgalandırıyoruz. Bu albayrağı Hakkari’de de, Artvin de de dalgalandıracağız. Milletin seçtiği iktidar da AK Parti. MHP gerçekten bütün bir vatanın birliğinden bahsediyorsa her yere gitsin. Bütün bir vatan sathını tek bir yürek haline getireceğiz.
3’lü koalisyon vardı 28 Şubat döneminde. Bir daha bu ülke koalisyona izin vermez. Çünkü gördünüz. Allah bu milleti değil namerde metre bile muhtaç etmesin.
Türkiye deki eserleri bile tamir edemeyecek olanlar duysun. Orhun anıtlarını kim restore etti? Sultan Sencer in mezarını kim restore ettirdi. İşte bizim millilik anlayışımız bu. Orhun anıtlarına öğütler düzmek yetmez. Gideceksin sahip çıkacaksın.  EN ÇOK OKUNANLAR

On Numara sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

1 On Numara sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

Samsun'dan Zeytin Dalı Harekatı'na hakaret: 1 gözaltı

2 Samsun'dan Zeytin Dalı Harekatı'na hakaret: 1 gözaltı

Meteorolojiden Samsun'a uyarı... Önümüzdeki iki güne dikkat!

3 Meteorolojiden Samsun'a uyarı... Önümüzdeki iki güne dikkat!

Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

4 Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

Samsunspor'da Chibuike bardağı taşırdı

5 Samsunspor'da Chibuike bardağı taşırdı

Samsun'da intihar girişimi!

6 Samsun'da intihar girişimi!

Samsun'da camiye giderken kazada hayatını kaybetti

7 Samsun'da camiye giderken kazada hayatını kaybetti

Samsun'da üst geçidi kullanmayan yaya canından oldu

8 Samsun'da üst geçidi kullanmayan yaya canından oldu

Samsunlular dikkat! Fırtına, sağanak, kar...

9 Samsunlular dikkat! Fırtına, sağanak, kar...

Şiddet haritasında Samsun ikinci

10 Şiddet haritasında Samsun ikinci