Değişim isteyen DP ye oy verir

DP Genel İdare Kurulu Üyesi ve Milletvekili adayı Erdem Demirdağ, değişim isteyenin DP ye oy vermesi gerektiğini söyledi

Değişim isteyen DP ye oy verir

Demokrat Parti (DP) Genel İdare Kurulu Üyesi ve Milletvekili adayı Erdem Demirdağ, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Erdem Demirdağ, Değişim isteyen Demokrat Parti ye oy verir. Meclisteki mevcut yapı ülkeyi iyi ve doğru bir yöne götüremiyor ve maalesef sonu belirsiz bir karanlığın içine sürüklüyor. Bu durumun mutlaka değişmesi gerekiyor. 8 Haziran sabahı kalabalıklar içinde kaybolmuş oylarınızla hiç bir şeyi değiştiremediğinizi görmek ve üzülmek yerine elinize geçen fırsatı iyi değerlendirin, oylarınızı Demokrat Parti ye verin her şeyi değiştirin dedi.

BÖYLE ZULÜM GÖRÜLMEDİ
Demirdağ, kendi iktidarlarında Başbakanı, Cumhurbaşkanını eleştirdi diye hiç bir gazeteci ya da vatandaşın adli makamlar kullanılarak mağdur edilmediğini, zulüm görmediğini savunarak, Süleyman Demirel kendisine yumruk atan vatandaştan şikayetçi olmadı. Turgut Özal kendisine kurşun sıkan saldırganı affetti. Şimdiki iktidarın başındakilerin her gün onlarca kişiyi adli makamları kullanarak mağdur etme gayretlerini esefle seyrediyoruz. Ve diyoruz ki, geleceğe güvenle bakmanın yolu değişimden, değişimin yolu ise Demokrat Parti ye oy vermekten geçer diye konuştu.

Bayram OK EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da intihar girişimi!

1 Samsun'da intihar girişimi!

Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

2 Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

3 Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

4 Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi

5 Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi