Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

CHP li Koç: Açılmayan daha çok ayakkabı kutusu var

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Görünmeyen, açılmayan çok ayakkabı kutusu var Türkiye de. Bunu ben söylemiyorum, arada bir ağlayarak veda eden Başbakan Yardımcısı söylüyor dedi.

CHP li Koç: Açılmayan daha çok ayakkabı kutusu var

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Haluk Koç, yaşamını yitiren yengesi Dürdane Gümüş ün cenaze törenine katılmak üzere Samsun un Çarşamba İlçesi ne geldi. Cenaze töreninin ardından kent merkezine gelen Haluk Koç, partisinin İl Başkanlığı binasında basın toplantısı düzenledi. 

Yargının iktidar sopası haline geldiği bir süreçten geçildiğini söyleyen Koç, Hakimlerin talimatla karar verdiği bir dönemden geçiyoruz. Daha öncede söylemiştim. Bütün dünyada hırsızların polisler tarafından kovalandığını biliyoruz. Olay değişti. Türkiye de polisleri hırsızlar kovalar hale geldi. Bunun sonuçlarını görüyorsunuz. 7 Haziran da 72 milyon insanımız, hem hakim, hem savcı, hem polis hem de yurttaş olacaklar. Hiçkimsenin talimatıyla sandığa gitmeyecekler. Bütün yaşadıklarını mutlaka bir muhabeseye tabi tutacaklar ve özgür iradeleriyle tercihte bulunacaklar dedi. 

CHP nin imam hatiplerileri kapatacağı yönünde söylemler olduğunu dile getiren Koç, Efendim CHP imam hatip liselerini kapatacak. CHP başörtüsüne yasak getirecek. Sen ne zaman akıllanacaksın? Sen hep siyaset dışı konuları istismar ederek, kullanarak kendine malzeme yaptın. Bırak, düş bu insanların yakasından. İsteyen çocuğuna istediği şekilde dinini öğretebilir, diyanetini öğretebilir, isteyen istediği şekilde giyinebilir. Herkes dininde, inancında, yaşamında özgüdür. Hiçkimse tarafından, hele devlet tarafından asla bir muameleye tabi tutalamaz. Sen Beyoğlu İmam Hatip Lisesi nden mezun oldun. Orayı açan CHP eski Genel Başkanı rahmetli Bülent Ecevit tir diye konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, devletin çok kaynağının olduğunu vurgulayarak, Görünmeyen, açılmayan çok ayakkabı kutusu var Türkiye de. Evlerde gizli ne kasalar var? Sarayların dehlizlerinde kim bilir ne numalalar var, ne israflar var? Bunu ben söylemiyorum, arada bir ağlayarak veda eden Başbakan Yardımcısı söylüyor. Ankara yı birileri parsel parsel sattı diyen kişi söylüyor. Peki bunların hesabı sorulmayacak m? dedi.

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunlu şehidin evinde yas var

1 Samsun Haber: Samsunlu şehidin evinde yas var!

Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

2 Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

Teröristler yol kesip araç yaktı İşte o anlar

3 Teröristler yol kesip araç yaktı! İşte o anlar...

Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

4 Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti

5 Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti

RİZE Rize Çayeli ilçesinde yangın 3 ahşap ev kullanılmaz hale geldi

6 (RİZE) Rize Çayeli ilçesinde yangın... 3 ahşap ev kullanılmaz hale geldi

İzmirde Huzur, Güven 6 uygulaması sona erdi

7 İzmir'de ''Huzur, Güven 6'' uygulaması sona erdi

Öyle kolay olmadı

8 Öyle kolay olmadı...

 Ceza bugün açıklanacak

9 Ceza bugün açıklanacak...

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli Milli İrade İle Ak Partideki Recep Tayyi

10 AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli: 'Milli İrade İle Ak Parti'deki Recep Tayyi