Millet en yüksek sesi verecek

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Aziz milletimiz her seçimde olduğu gibi 7 Haziran seçimlerin de de AK Parti ye, ülkesi ve milleti için hizmet eden AK kadrolara sahip çıkarak sandıkta en yüksek sesi verecektir dedi

Millet en yüksek sesi verecek

 

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş,  Tekkeköy İlçesi Yazılar Mahallesi sakinleriyle biraraya geldi.
Köktaş, gecenin ilerleyen saatlerinde kendilerini yanlız bırakmayan hemşehrilerine teşekkür etti.
Köktaş, mahalle sakinlerine yaptığı konuşmada Burayı sanki miting alanına çevirdiniz. İnanıyorum ki her zaman sahiplendiğiniz gibi 7 Haziran seçimlerin de de AK Parti ye sizler için hizmet eden AK Kadrolara sahip çıkacak sandıkta en yüksek sesi vereceksiniz diye konuştu.

İSTİKRAR VE İKBAL İÇİN
Eski Türkiye ve Yeni Türkiye arasındaki farkı örneklerle anlatan Köktaş şunları söyledi: Programlarımızda dile geçiriyoruz. AK Partiden öncesini ve sonrası Türkiyeyi. Değerli hemşehrilerim sizler bu farkı çok iyi biliyorsunuz. Hastane, ilaç, maaş kuyruklarını biliyorsunuz. Her alanda bu ve bunun gibi bir çok sıkıntıları sizler yaşadınız. Bunlar AK Parti iktidarı ile geride kaldı. Artık 2023, 2053 ve 2071 Türkiyesi nin önünü açacak olan 7 haziran seçimlerine doğru ilerliyoruz. Bu seçim çok önemli, çocuklarımızın geleceği, ülkemizin istikrarı ve istikbali için sizler en güzel kararı vereceksiniz.  

YENİ HAMLELERİN EŞİĞİNDEYİZ
Köktaş, Bafra ve Alaçam SKM lerin açılışlarında da konuştu. Köktaş, AK Parti iktidarı ile birlikte gerileyen ve geri kalan bir Türkiye den, yükselen, gücüne güç katan bir Türkiye nin var olduğunu savunarak, AK Parti iktidarı ile birlikte 12 yıl içinde gayri safi milli hasıla 230 milyarlardan, 800 milyarlara getirildi, IMF’ye borcumuzu kapattık, borç verecek hale geldik, paramızdaki bol sıfırları attık, paramıza itibar kazandırdık. Okulları, hastaneleri insan onuruna yakışır hale getirdik. İşte 12 yıllık bu dönemden sonra şimdi yeni bir hamle döneminin eşiğindeyiz. 7 Haziran’dan sonra inşallah aziz milletimiz ile beraber bu hamle dönemini yaşayacağız. Bakın onlar konuşuyor, AK Parti yapıyor. Son 12 yıldır biz yaptığımız işlerle, hizmetlerle konuşuyoruz ifadelerini kullandı.


TAZİYEDE BULUNDU...

Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Yazılar Mahallesi ndeki programın ardından Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör ve teşkilat üyeleri ile birlikte geçen pazar vefat eden Büyük Mahallesi sakinlerinren merhum Servet Çelik in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da patlama! 90 kişi

1 Samsun'da patlama! 90 kişi...

Samsun'da bankalar bu paranın peşinde

2 Samsun'da bankalar bu paranın peşinde

Samsun'da kaza! 1 ölü

3 Samsun'da kaza! 1 ölü

Her yer var, Samsun yok!

4 Her yer var, Samsun yok!

Samsunspor'da maaş krizi

5 Samsunspor'da maaş krizi

Devlet fındık ihraç edecek

6 Devlet fındık ihraç edecek

Sokak ortasında tecavüz dehşeti!

7 Sokak ortasında tecavüz dehşeti!

Sahilde kadın cesedi bulundu

8 Sahilde kadın cesedi bulundu

Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı

9 Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı

Başkan Yılmaz: 'Fenerbahçe'ye attığı gol hala hafızamda'

10 Başkan Yılmaz: 'Fenerbahçe'ye attığı gol hala hafızamda'