Kapım da gönlüm de hep açık olacak

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, Ankara’da halkımızın gür sesi olmaya ve Ankara-Samsun arasında köprü olmaya çalışacağız. Kapım, gönlüm ve telefonum her zaman açık olacaktır dedi

Kapım da gönlüm de  hep açık olacak

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, Alaçam ve Bafra da Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışlarına katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile diğer Milletvekili adaylarının da katıldığı açılışlarda konuşan Hocaoğlu, Milletvekili seçildiği takdirde Samsun ile Ankara arasında köprü olacağını söyledi. Hocaoğlu, İçlerinden biri olduğum Samsun halkına kapım, gönlüm her zaman açık olacaktır diye konuştu.

GÜR SESİNİZ OLACAĞIM
AK Parti çatısı altında Samsun a hizmet etmek için yola çıktığını belirten Hocaoğlu, İnşallah sizlerin evladı olarak çıktığımız bu topraklarda, yine bu topraklara hizmet etmek suretiyle Ankara da halkımızın gür sesi olmaya çalışacağız. Bu şehrin ve insanlarının sorunlarını dile getireceğiz. Halkımızla Ankara-Samsun arasında köprü olmaya çalışacağız. Genciz, enerjimizi kullanacağız. İstediğiniz zaman gelip ziyaret edebilir ve arayabilirsiniz. Kapım, gönlüm ve telefonum her zaman açık olacaktır ifadelerini kullandı.

PAROLA YENİ TÜRKİYE
Başkanlık sistemi ve diğer partilerin seçim propagandasına da değinen Hocaoğlu, Başkanlık sistemi ile birlikte, yargı ve yasama artık yürütmenin ayağına pranga olmayacaktır. Halkımız 80 sene öncesinden şimdiye kadar CHP zihniyetine dersini verdiği gibi 7 Haziran da da dersini verecektir. AK Parti milletin maddi ve manevi değerlerine sahip çıktığı için milletimiz tarafından kabul görmektedir. Artık Eski Türkiye değil, Yeni Türkiye parolasıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin şeklinde konuştu.
Hocaoğlu, Seçim Koordinasyon Merkezlerinin ardından Alaçam ve Bafra da esnaf ziyaretinde bulundu ve vatandaşları dinledi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda silahlı saldırı 2 ölü, 2 yaralı

1 Samsun'da silahlı saldırı: 2 ölü, 2 yaralı

Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti

2 Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti

Adanada üçüncü Hero gözaltısı

3 Adana'da üçüncü 'Hero' gözaltısı

Katarlı turist çocuk Uludağda kayboldu

4 Katarlı turist çocuk Uludağ'da kayboldu

Sarayda Feci Kaza, 1i Ağır 3 Yaralı

5 Saray'da Feci Kaza, 1'i Ağır 3 Yaralı

Kuşadasında gece yarısı denize giren bir kişi boğuldu

6 Kuşadası'nda gece yarısı denize giren bir kişi boğuldu

Sandıklıda sabaha karşı kortutan yangın

7 Sandıklı'da sabaha karşı kortutan yangın

Başkentte alkollü şahıs, atık suların aktığı dereye düştü

8 Başkent'te alkollü şahıs, atık suların aktığı dereye düştü

Protokolü Roma dönemine ait kıyafetleriyle karşılayıp dans ettiler

9 Protokolü Roma dönemine ait kıyafetleriyle karşılayıp dans ettiler

Çavdarhisar Aizanoi Antik Kentinde Senfonik Türküler konseri

10 Çavdarhisar Aizanoi Antik Kenti'nde 'Senfonik Türküler' konseri