Destan yazmaya devam edeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, 7 Haziran seçimlerinin demokrası şöleni şeklinde geçeceğini, AK kadroların seçimlerden sonra da hizmet destanı yazmaya devam edeceğini söyledi

Destan yazmaya devam edeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. SKM açılışlarının yanı sıra esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Kurt,  AK Parti’nin 13 yıllık iktidarında hayal edilemeyenleri halkın hizmetine sunduğunu; yerine getiremeyecekleri hiçbir sözü vermedriklerini ve vermeyeceklerini ifade etti.

MUTLU VE HUZURLU ÜLKE BIRAKALIM
Kurt, “ Bir ilaç almak için hastanenin eczanesi önünde metrelerce ilaç  kuyrukları vardı bu ülkede. Çocuklarına ders kitabı bulmak için kırtasiyeleri gezen veliler vardı bu ülkede.  3 partili koalisyon olmasına rağmen bakanını ithal getiren hükümetler vardı bu ülkede. Metrelerce uzunluğunda yağ kuyrukları, tüp kuyrukları, benzin kuyrukları vardı bu ülkede. 60 kişilik 70 kişilik sınıflar vardı bu ülkenin okullarında. Hastanelerde boş yatak yok diye evlerine gönderilen hastalar vardı. Köylerinde yol yoktu. Bu ülke uzaklarda bir yer değil bu ülke bizim ülkemiz Türkiye idi. Bu ülke muhalefet partilerinin şimdi tekrar götürmek istediği eski Türkiye. Şimdi muhalefete sesleniyorum; Eski Türkiye’yi bu millet unuttu artık siz de unutun. Bu ülke geri gitmeyecek. Artık yeni Türkiye var. Yeni Türkiye  2023 yılında dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olmayı hedefledi. Yeni Türkiye’de ambulans uçaklar var, 5 yıldızlı otel konforunda hastaneler var, her sokakta eczaneler var, hastasına yaşlısına bakan bir sistemi var. 17 bin kilometre duble yol yapıldı. Kendi denizaltımızı yapar hale geldik, mayına dayanıklı Kirpi isimli askeri araçlarımızı üretip silahlı kuvvetlerimizin emrine sunduk. Köylümüze, sanayicimize teşvikler verdik. Bu aziz millete daha iyi hizmetler vermek için şimdi yeni bir dönemece girdik. Sizlerden 7 Haziran’da sandıkları gidip bu AK Kadrolara 400 milletvekili vermenizi istiyorum. Çocuklarımıza daha mutlu, huzurlu ve ekonomisi düzelmiş bir ülke bırakalım her beraber diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da para çantasını itfaiye kurtardı

1 Samsun'da para çantasını itfaiye kurtardı

Çerkezköy TSO'dan ücretsiz 'E-ticaret eğitimi' hizmeti

2 Çerkezköy TSO'dan ücretsiz 'E-ticaret eğitimi' hizmeti