AK Parti Türkiye ye her alanda çağ atlattı

AK Parti Samsun milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Her alanda Türkiye ye çağ atlatan AK Parti iktidarı ile ülkemizin nereden nereye geldiğini unutmamak gerekir dedi

AK Parti Türkiye ye her alanda çağ atlattı

Seçim çalışmaları kapsamında Tekkeköy ve İlkadım ilçelerinde gerçekleştirilen programlarda konuşan Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Her alanda Türkiye ye çağ atlatan AK Parti iktidarı ile ülkemizin nereden nereye geldiğini unutmamak gerekir diye konuştu.
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş seçim çalışmaları kapsamında Tekkeköy ve İlkadım İlçelerinde bir dizi programlar gerçekleştirdi.  Köktaş, Tekkeköy ilçesi Yaylagiriş Mahallesi sakinleri ile biraraya geldi. İlkadım İlçesi nde ise 100. Yıl Bulvarı üzerindeki esnafı ziyaret eden Köktaş, 1. Hat Dolmuş Lokali nde de Dernek Başkanı Sadık Tezcan ın misafiri olarak şoför esnafıyla buluştu. Milletvekili adayı Köktaş ayrıca Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF) Genel Başkanı Yılmaz Karagöz ü hizmet binasında ziyaret ederek, federasyona bağlı dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile de görüş alışverişinde bulundu.

17 BİN KM BÖLÜNMÜŞ YOL YAPILDI
Gerçekleştirilen programlarda Türkiye’nin geçtiğimiz 12 yılda nereden nereye geldiğini örneklerle anlatan Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Ülkemiz de 79 senede 6 bin kilometre bölünmüş yol yapılırken, buna AK Parti iktidarıya birlikte 12 senede 17 bin kilometre bölünmüş yol ilave edildi. Her alanda Türkiye ye çağ atlatan AK Parti iktidarı ile ülkemizin nereden nereye geldiğini unutmamak gerekir dedi.


GÜVEN VE İSTİKRAR ORTAMI
AK Parti Hükümetleri döneminde ülkenin ve Cumhuriyet tarihinin en büyük ekonomik atılımlarının gerçekleştirdiğini söyleyen Köktaş açıklamalarını şöyle sürdürdü: Geçtiğimiz 12 yıllık süreçte, Türkiye de sağlanan güven ve istikrar ortamı, ekonominin hızla büyümesine, refahın tabana yayılmasına, Türkiye’nin istikbalinin daha da umutlu ve aydınlık olmasına zemin hazırladı. Ağır aksak yürüyen demokrasi, koalisyon hükümetleri, darbeler, terör, uluslararası iddiası olmayan dış politika nedeniyle Türkiye ekonomisi uzun yıllar potansiyelini açığa çıkaracak, kendisini ispat edecek, özgüvenli bir zemin bulamamıştı. AK Parti Hükümetleri, demokrasinin gücüne güç katarak, demokrasinin standartlarını daha da yükselterek, ekonominin büyümesini temin etti. Bunlar Aziz milletimizin AK Parti ye olan desteği ile hayat buldu. İnşallah 7 Haziran seçimlerin de de milletimiz emaneti yine ehline teslim ederek ülkemizin gücüne güç katacaktır.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Milletvekili Karaca: 'Atanan arkadaş Cumhurbaşkanımızın il başkanıdır'

1 Milletvekili Karaca: 'Atanan arkadaş Cumhurbaşkanımızın il başkanıdır'

Alev alev yanan aracını çaresizce seyretti

2 Alev alev yanan aracını çaresizce seyretti

Zincirleme kazada otomobil hurdaya döndü: 1 yaralı

3 Zincirleme kazada otomobil hurdaya döndü: 1 yaralı

Otomobiliyle kanala uçan alkollü sürücü ölümden son anda kurtuldu

4 Otomobiliyle kanala uçan alkollü sürücü ölümden son anda kurtuldu

Alanya'da aşırı hız 2 can aldı

5 Alanya'da aşırı hız 2 can aldı

211 adrese 2 bin 500 polisle uyuşturucu operasyonu

6 211 adrese 2 bin 500 polisle uyuşturucu operasyonu

AK Parti'li Hamza Dağ'dan şehit ailesine ziyaret

7 AK Parti'li Hamza Dağ'dan şehit ailesine ziyaret

Denizde sürüklenen kadını itfaiye cankurtaran botu kurtardı

8 Denizde sürüklenen kadını itfaiye cankurtaran botu kurtardı

Ayvalık'ta 52 göçmen jandarmadan kaçamadı

9 Ayvalık'ta 52 göçmen jandarmadan kaçamadı

Kazada ölen genç 7 kişiye umut oldu

10 Kazada ölen genç 7 kişiye umut oldu