SAMSUNSPOR BİLEĞİNİN HAKKIYLA ÇIKACAK

Bakan Kılıç, önümüzdeki sezon faaliyete geçen olan yeni statta, Samsunspor un Süper Lig maçları oynayacağına inandığını söyledi.

SAMSUNSPOR BİLEĞİNİN  HAKKIYLA ÇIKACAK

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor Başkanı Erkut Tutu yla biraraya geldi. Görüşmede Başkan Tutu nun Bakan Kılıç tan bazı konularda destek istediği belirtildi. Hem  Samsunspor un hem de yapımı devam eden 19 Mayıs Stadı nın durumuna değinen Bakan Kılıç, Samsunspor Başkanı Erkut Tutu yla burada biraraya geldik, konuştuk. Kendisinin destek talepleri oldu. Bu zamana kadar olduğu gibi yeni talepleri de en kısa zaman içerisinde çözeceğiz diye konuştu. 

CİDDİ ÇABALAR VAR 
Bakan Kılıç, Ümit ediyorumki Samsunspor bu yıl iyi bir mücadele örneği ortaya koyarak bir üst lige çıkma hakkı elde edecektir. Samsun un evladı olarak, Samsun Milletvekili olarak Samsunspor a başarı diliyorum. Hem yönetim hem de sporcu kardeşlerimiz çok ciddi çaba sarf ediyor. İnşallah bileklerinin hakkıyla mutlu sona ulaşacaklardır. Bu arada önümüzdeki sezon itibariyle kullanılacak olan yeni stadımızın, Samsunspor a bir üst ligde ev sahipliği yapmasını da temenni ediyorum dedi.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda düğün kana bulandı

1 Samsun'da düğün kana bulandı

Samsunsporda Camara şoku

2 Samsunspor'da Camara şoku

HEDEF 20 BİN KOMBİNE

3 HEDEF 20 BİN KOMBİNE

Süper Furkan

4 Süper Furkan

Fornezzi listede

5 Fornezzi listede

Brezilyalı oyuncu Samsunda

6 Brezilyalı oyuncu Samsun'da!

Zabıtadan çekirdek operasyonu

7 Zabıtadan çekirdek operasyonu

Haber bekleniyor

8 Haber bekleniyor

10 yılda 12 milyon ehliyete el konuldu

9 10 yılda 1.2 milyon ehliyete el konuldu

Samsunda uyuşturucu ticaretine 3 tutuklama

10 Samsun'da uyuşturucu ticaretine 3 tutuklama