Hizmette ikinci yarı başlıyor

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Bugüne kadar yaptıklarımız hep ilk yarıydı. Artık son kırkbeş dakikaya gidiyoruz. Yani ikinci yarı başlıyor dedi

Hizmette ikinci yarı başlıyor

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, ilçe teşkilatı tarafından Yenidoğan Mahallesinde gerçekleştirilen Kahvehane Toplantısı nda konuştu. Köktaş, AK Parti ile birlikte devletin, kimsesizlerin kimsesi olması sağlandı. Yoksullukla mücadele ederken, tüm yoksullarımıza, muhtaçlara, dezavantajlı kesimlere ulaşma yolunda dünyanın gıptayla izlediği politikaları başarıyla uygulandı diye konuştu.

BÜYÜK HİZMETLER YAPTIK
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş seçim çalışmaları kapsamında Yenidoğan Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. İlçe teşkilatı tarafından kahvehane toplantısı adı altında yapılan programda konuşan Milletvekili Adayı Köktaş, AK Parti 2001 yılında yola çıkarken, öncelikli olarak dört önemli alanda büyük hizmetler yaptı. eğitim, sağlık, adalet ve emniyeti, en önemli sorun alanları olarak belirleyen iktidarımız bu alanlarda önemli adımlar atarak insan onuruna yakışan çalışmaları hayata geçirdi ifadelerini kullandı.

SESSİZ DEVRİM YAPTIK
12 yıllık AK Parti hükümetleri döneminde, eğitimde, sağlıkta, adalette ve emniyette en köklü reformlar, tarihi değişim ve dönüşümlerin yaşandığına dikkat çeken Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, şunları söyledi: Türkiye’nin geleceği, umudu olan çocuklarımızın, gençlerimizin en kaliteli, yaygın eğitimi almaları, en modern eğitim imkanlarından yararlanmaları, gelişmiş ülkelerle rekabet edecek bir donanım ve birikime ulaşabilmeleri için eğitime büyük yatırımlar yapıldı. İnsan onuruna yaraşır bir sağlık sistemini kurmak için sağlıkta sessiz devrim gerçekleştirildi. Milletimizin huzurunu, refahını artırmak adına, adalet ve emniyet alanlarında Türkiye farklı bir kulvara taşındı. Devletin, kimsesizlerin kimsesi olması sağlandı. Yoksullukla mücadele ederken, tüm yoksullarımıza, muhtaçlara, dezavantajlı kesimlere ulaşma yolunda dünyanın gıptayla izlediği politikaları başarıyla uyguladık. Allah ın izniyle uygulamaya devam edeceğiz.  

HEDEFE TAŞIYACAĞIZ
Köktaş sözlerine şöyle devam etti: Yeni Türkiye diyoruz, Kalkınmış Türkiye diyoruz, Daima Adalet diyoruz hatta sloganlarımız da da var Yeni Türkiye Yolunda İkinci Yarı Başlıyor . Bugüne kadar yaptıklarımız hep ilk yarıydı. Sosyal devlette, alt yapıda, ekonominin düzeltilmesinde, dış borçların ödenmesinde, eğitim, sağlık, adalet, emniyet, gibi bir çok alanda yapılan hizmetlerin hepsi ilk yarıya ait gerçekleşen bir süreçti. Artık son kırkbeş dakikaya gidiyoruz. Yani ikinci yarı başlıyor. İnşallah yine aziz milletimizin desteği ile ülkemizi hedeflerine doğru taşıyacağız. Ben bugüne kadar bizleri yanlız bırakmayan, destekleyen tüm hemşehrilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum.EN ÇOK OKUNANLAR

Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

1 Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

2 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

3 Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

O Mehmetçik Samsunlu çıktı

4 O Mehmetçik Samsunlu çıktı

Samsun'daki kazanın ardından dram çıktı!

5 Samsun'daki kazanın ardından dram çıktı!

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

6 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

7 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

8 Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

Ahmet Burak müjdesi

9 Ahmet Burak müjdesi

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

10 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor