MİTİNGDEN İLGİNÇ NOTLAR...

Başbakan Ahmet Davutoğlu nun Samsun mitinginde ilginç görüntüler, ilginç notlar ortaya çıktı...

MİTİNGDEN İLGİNÇ NOTLAR...

BİR EKSİKLE ORADAYDILAR

AK Parti Samsun milletvekilleri ve adayları bir eksikle miting alanındaki yerlerini aldı. Başbakan Davutoğlu ndan önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve İl Başkanı Muharrem Göksel kısa konuşma yaptı

Başbakan Davutoğlu nun mitinginde Samsun Milletvekilleri Tülay Bakır dışında tam kadro alandaydı. Milletvekili adaylarının da tam kadro katıldığı mitingde Başbakan dan önce tüm vekiller ve adaylar kürsüye tek tek davet edilerek, birlik ve beraberlik görüntüsü verildi.

Başbakan Davutoğlu, Samsun a bir saatlik gecikmeyle geldi. Başbakan Davutoğlu miting alanına gelene kadar meydandaki topluluğu, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç kısa konuşmalar yaparak coşturdu.

SAĞLIK EKİBİ İŞBAŞINDA

Miting alanında acil servis çadırı da kuruldu. Miting sırasında rahatsızlanan vatandaşlara burada müdahale edildi. Miting alanında fenalaşan bir kadın ise görevlilerce güçlüklü bulunduğu alandan çıkarılarak, seyyar acil servise ulaştırıldı.

 

Yoğun güvenlik tedbiri alındı

Ana uçağıyla Samsun a gelen Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu, miting alanına gelene kadar AK-1 otobüsünün içinden Samsunluları selamladı. Başbakan Davutoğlu nun havaalanından miting alanına kadar Samsun Emniyet Müdürlüğü nün aldığı özel güvenlik tedbirlerinin yanı sıra, koruma ekiplerinin de yoğun önlemler alması dikkat çekti.

Yalnız bırakmadılar

Başbakan Ahmet Davutoğlu nun eşi Sare Davutoğlu nu Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı nın eşi Fatma Taşçı ve parti yöneticisi kadınlar yalnız bırakmadı.

Renkli görüntüler

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu nun Samsun mitinginde renkli görüntüler oluştu. Bir partili motorlu paraşütle miting semasında gösteri yaptı. Genç kızlar ellerinde bayrakları, saçlarında bantlarıyla renkli görüntüler oluşturdu. Başbakan davutoğlu miting alanına gelmeden önce çalan şarkılarla halaylar çekildi.

Haberaks canlı yayınladı

Başbakan Ahmet Davutoğlu nun Samsun mitingini Haberaks TV canlı olarak ekranlara getirdi. Canlı yayının dışında aktüel çalışmalar yapan Haberaks TV, mitingini tüm yönleriyle seyircilerine aktardı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da meydan dayağı! Baygınlık geçirdi

1 Samsun'da meydan dayağı! Baygınlık geçirdi

Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

2 Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

3 Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

Lime lime doğrandık

4 Lime lime doğrandık

Sakata geldik

5 Sakata geldik

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

6 Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

MHP'li Usta birinci sıradan aday

7 MHP'li Usta birinci sıradan aday

Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

8 Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti

9 ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti

Samsun'da ramazan pidesine zam

10 Samsun'da ramazan pidesine zam