BAL GİBİ MAÇ

Bölgesel Amatör Lig Play-Out müsabakasında bugün Ladik Belediyespor ile 19 Mayıs Belediyespor, bugün saat 15.30 da 19 Mayıs Stadı nda kozlarını paylaşacak. Ladik, kazanırsa BAL da kalacak. 19 Mayıs, sahadan galibiyetle ayrılırsa BAL ın yeni ekibi olacak

BAL GİBİ MAÇ

NEFSELER TUTULDU 
Bölgesel Amatör Lig Play-Out müsabakasında Ladik Belediyespor ile 19 Mayıs Belediyespor kozlarını paylaşacak. Zorlu mücadele Saat 15.30 da başlayacak ve 19 Mayıs Stadyumu nda oynanacak. Ladik Belediyespor, bu maçı kazanıp BAL da kalmak istiyor. Süper Amatör Lig ikincisi 19 Mayıs Belediyespor ise 90 dakika sonunda sahadan galip ayrılıp BAL sevinci yaşamak hedefinde. İki ekipte mücadeleye hazır. Teknik ekipler, karşılaşma öncesi oldukça iddialı. 

HOCALAR İDDİALI 
Tek çarelerinin galibiyet olduğunu belirten Ladik Belediyespor Teknik Sorumlusu Recep Sermet Boyar, Zorlu 90 dakika hazırlıklarını tamamladık. Artık sahaya çıkıp elimizden geleni yapıp ligde kalmak istiyoruz diye konuştu. 19 Mayıs Belediyespor Teknik Sorumlusu Murat Atalar ise   BAL a yükselmek için sahada kazanmaktan başka çaremiz yok. 19 Mayıs Belediyespor olarak bu yönde hazırlıklarımızı tamamladık dedi.
Salim YILDIZ EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da intihar girişimi!

1 Samsun'da intihar girişimi!

Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

2 Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

3 Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

4 Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi

5 Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi