Taşçı, dansçılarla buluştu

Latin danslarına tutkun gençlerle bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçemizin gelişim ve değişim sürecini hızlandırırken gençlerimizle fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi

Taşçı, dansçılarla buluştu

Atakum İlçesinde faaliyet gösteren Dans Et Samsun grubunu ziyaret eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, dansçı gençlerle bir araya geldi. Dans tutkunu gençlerle sohbet eden Başkan Taşçı, Atakum’un sosyal ve kültürel anlamda yaşadığı gelişimden bahsetti.

GENÇLER ÖNEMLİ
Dans tutkunu gençlerle uzun süre sohbet eden Başkan Taşçı, kendisine yöneltilen sorulara da yanıt verdi. Atakum İlçesinin sürekli değişen ve gelişen bir yapı içerisinde olduğunu kaydeden Başkan Taşçı, “Karadeniz Bölgesinin tartışmasız en güzel ilçesi tartışmasız Atakum’dur. İlçemizin daha da gelişmesi ve değişmesi için durmaksızın çalışıyoruz. Bu anlamda gençlerin düşüncelerine de son derece önem veriyoruz. İlçemizde çalışmalarını sürdüren Dans Et Samsun grubunu da bu kapsamda ziyaret ederek gençlerimizin düşüncelerini aldık, fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ
Dans Et Samsun grubu hakkında Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı bilgilendiren grubun antrenörü Gizem Birsöz Erkan, “Çoğunluğu OMÜ’lü öğrencilerden oluşan grubumuzda bugün itibariyle farklı seanslarda 100’den fazla kursiyer var. Tango, Salsa ve Bachata başta olmak üzere Latin danslarını öğretiyoruz. Sık sık da Atakum Sahilinde dans gösterileri düzenliyoruz. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın ziyareti bizi gururlandırdı. Birlikte çalışmalar da yapmak istiyoruz” diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

DİTİB'den '' Afrin '' açıklaması

1 DİTİB'den '' Afrin '' açıklaması

Lösemi hastası Metin bebek için kök hücre bağışı kampanyası düzenlendi

2 Lösemi hastası Metin bebek için kök hücre bağışı kampanyası düzenlendi

Bacada çıkan yangın korkuttu

3 Bacada çıkan yangın korkuttu