Kutuplaşma değil kucaklaşma

Saadet Partisi Bafra İlçe Başkanı Mustafa Öcal, Milli İttifak ın AK parti nin oluşturduğu kutuplaşmayı, kucaklaşmaya dönüştüreceğini söyledi

Kutuplaşma değil kucaklaşma

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi nin oluşturduğu Milli İttifak, Bafra Öğretmenevi nde sabah kahvaltısında bir araya gelerek seçimde yapacakları çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

SP Bafra İlçe Başkanı Mustafa Öcal 77 milyonu kucaklayacaklarını belirterek, Ülkemizin bulunduğu bu kötü şartlarda yapılan bu ittifakın öncelikle hayırlı olmasını dileriz. Bu ittifak, kimseyi dışlamadan 77 milyonu kucaklayan bir ittifaktır ve özellikle AKP’nin yapmış olduğu kutuplaşma siyasetinin kucaklaşmaya dönüşmesi anlamına gelen bir siyasi iradenin ortaya konması anlamına gelir dedi.

HESAP YAPMADIK
BBP Bafra İlçe Başkanvekili Bilal Şahin ise, Yola çıkarken hiçbir hesap yapmadık. Arkamızda şu holding var, Amerika var, icazet aldık demedik. Biz icazeti Allah’tan ve onun Resul ünden aldık. Devletin kasalarını biz mi soyduk? Yolsuzlukların altına biz mi imza attık? PKK ile masaya oturmak şerefsizlik deyip 3 gün sonra masaya biz mi oturduk? Memleketi bölünme noktasına kadar biz mi getirdik? Sandığa gittiğimizde vatandaşlar birilerine hırsız diyor, yolsuz diyor. Ağıza alınmayacak lafları söylüyor. Gene oyları onlara veriyor. Muhsin Başkan zamanında bizim derdimiz sistem diğer partiler değil. Bu sistemin başına meleği getirin, iki günde bu sistem meleği şeytanlaştırır. Milli İttifak olarak bu sisteme alternatifiz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da Ramazan'la yollar ayrıldı

1 Samsunspor'da Ramazan'la yollar ayrıldı

AK Parti'den istifa etti... İlçe Başkanı oldu

2 AK Parti'den istifa etti... İlçe Başkanı oldu

Samsun'da kamyon ile tramvay çarpıştı

3 Samsun'da kamyon ile tramvay çarpıştı

Samsun'a yeni atamalar

4 Samsun'a yeni atamalar

Tom Muyters zemin arıyor

5 Tom Muyters zemin arıyor

Asgari ücrete, memura ve emekliye zam

6 Asgari ücrete, memura ve emekliye zam

Samsun'da feci kaza: Yaralılar var

7 Samsun'da feci kaza: Yaralılar var

Samaras son şansını kullanamadı

8 Samaras son şansını kullanamadı

Ayvacık'ın kaderi değişecek!..

9 Ayvacık'ın kaderi değişecek!..

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Benim derdim Giresun maçı'

10 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Benim derdim Giresun maçı'