Özden, yaşlıları unutmadı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, Büyükşehir Belediyesi ne ait huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret ederek Ben de sizin evladınızım diyerek ellerini öptü

Özden, yaşlıları unutmadı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, Büyükşehir Belediyesi ne ait huzurevinde kalan Samsunspor un efsane kalecisi Tekin Üstündağ ve Şişko Nuri lakaplı Hababam sınıfının unutulmaz karekteri Sıtkı Sezgin ile sohbet etti. 
Özden, Büyükşehir Belediyesi ne ait huzurevinde kalan yaşlıların   bende sizin bir evladınızım diyerek ellerini öpüp kırmızı gül ve çikolata hediye etti. 
Milletvekili adayı Özden, huzurevi yetkililerinden bilgi alarak, Çok önemli ve kutsal bir iş yapıyorsunuz. Allah sizden razı olsun dedi. 

SAMSUNSPOR U KONUŞTULAR
Huzurevin çok modern olduğunu dile getiren Kamuran Özden, Samsunspor un 1968-1978 yılları arasında kalesini koruyan efsane kalecisi Tekin Üstündağ’ı da odasında ziyaret ederek eski günlerden konuştu. Üstündağ, Samsunspor un kendisinin gözbebeği olduğu söyleyerek, Bu takıma süper lig yakışır. İnşallah oda olacak ifadelerini kullandı.
Odası nın duvarlarına astığı kendi kendisinin haber olduğu gazeteleri ve  fotoğrafları Özden’e gösteren Tekin Üstündağ, taraftardan Samsunspor a sahip çıkmalarını ve tribünleri doldurmalarını istedi.

UNUTMAK MÜMKÜN MÜ
Hababam sınıfı’nın unutulmaz karakteri Şişko Nuri lakaplı Sıtkı Sezgin ile de görüşen Miiletvekili Adayı Kamuran Özden, Büyüklerimiz bizim her şeyimiz. Onları unutmak demek geçmişimizi unutmak demek. Allah onlara uzun ve sağlıklı Ömür versin. Kaleci Tekin, Şişko Nuri bu insanlar bir döneme damga vurmuş kişiler. Unutulmaları mümkün mü diye konuştu. 


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

1 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

2 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

4 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Samsun'da UBFED'de deprem

5 Samsun'da UBFED'de deprem

Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

6 Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

7 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

8 Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

9 Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

Nükleer, Karadeniz'i bitirir

10 Nükleer, Karadeniz'i bitirir