Özden, yaşlıları unutmadı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, Büyükşehir Belediyesi ne ait huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret ederek Ben de sizin evladınızım diyerek ellerini öptü

Özden, yaşlıları unutmadı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, Büyükşehir Belediyesi ne ait huzurevinde kalan Samsunspor un efsane kalecisi Tekin Üstündağ ve Şişko Nuri lakaplı Hababam sınıfının unutulmaz karekteri Sıtkı Sezgin ile sohbet etti. 
Özden, Büyükşehir Belediyesi ne ait huzurevinde kalan yaşlıların   bende sizin bir evladınızım diyerek ellerini öpüp kırmızı gül ve çikolata hediye etti. 
Milletvekili adayı Özden, huzurevi yetkililerinden bilgi alarak, Çok önemli ve kutsal bir iş yapıyorsunuz. Allah sizden razı olsun dedi. 

SAMSUNSPOR U KONUŞTULAR
Huzurevin çok modern olduğunu dile getiren Kamuran Özden, Samsunspor un 1968-1978 yılları arasında kalesini koruyan efsane kalecisi Tekin Üstündağ’ı da odasında ziyaret ederek eski günlerden konuştu. Üstündağ, Samsunspor un kendisinin gözbebeği olduğu söyleyerek, Bu takıma süper lig yakışır. İnşallah oda olacak ifadelerini kullandı.
Odası nın duvarlarına astığı kendi kendisinin haber olduğu gazeteleri ve  fotoğrafları Özden’e gösteren Tekin Üstündağ, taraftardan Samsunspor a sahip çıkmalarını ve tribünleri doldurmalarını istedi.

UNUTMAK MÜMKÜN MÜ
Hababam sınıfı’nın unutulmaz karakteri Şişko Nuri lakaplı Sıtkı Sezgin ile de görüşen Miiletvekili Adayı Kamuran Özden, Büyüklerimiz bizim her şeyimiz. Onları unutmak demek geçmişimizi unutmak demek. Allah onlara uzun ve sağlıklı Ömür versin. Kaleci Tekin, Şişko Nuri bu insanlar bir döneme damga vurmuş kişiler. Unutulmaları mümkün mü diye konuştu. 


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da beklenen kar geliyor

1 Samsun'da beklenen kar geliyor

Reis ailesinin acı günü

2 Reis ailesinin acı günü

Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

3 Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

4 Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

Samsunspor'da personele müjde

5 Samsunspor'da personele müjde

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Sorumluluk bende'

6 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Sorumluluk bende'

Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

7 Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

Karadeniz'de feci kaza, kafası koptu!

8 Karadeniz'de feci kaza, kafası koptu!

1 günlük Hasılat Samsunspor'a

9 1 günlük Hasılat Samsunspor'a

Askerlerin üzerine çığ düştü! 5 asker şehit, 12 asker yaralı

10 Askerlerin üzerine çığ düştü! 5 asker şehit, 12 asker yaralı