Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Özden, yaşlıları unutmadı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, Büyükşehir Belediyesi ne ait huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret ederek Ben de sizin evladınızım diyerek ellerini öptü

Özden, yaşlıları unutmadı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, Büyükşehir Belediyesi ne ait huzurevinde kalan Samsunspor un efsane kalecisi Tekin Üstündağ ve Şişko Nuri lakaplı Hababam sınıfının unutulmaz karekteri Sıtkı Sezgin ile sohbet etti. 
Özden, Büyükşehir Belediyesi ne ait huzurevinde kalan yaşlıların   bende sizin bir evladınızım diyerek ellerini öpüp kırmızı gül ve çikolata hediye etti. 
Milletvekili adayı Özden, huzurevi yetkililerinden bilgi alarak, Çok önemli ve kutsal bir iş yapıyorsunuz. Allah sizden razı olsun dedi. 

SAMSUNSPOR U KONUŞTULAR
Huzurevin çok modern olduğunu dile getiren Kamuran Özden, Samsunspor un 1968-1978 yılları arasında kalesini koruyan efsane kalecisi Tekin Üstündağ’ı da odasında ziyaret ederek eski günlerden konuştu. Üstündağ, Samsunspor un kendisinin gözbebeği olduğu söyleyerek, Bu takıma süper lig yakışır. İnşallah oda olacak ifadelerini kullandı.
Odası nın duvarlarına astığı kendi kendisinin haber olduğu gazeteleri ve  fotoğrafları Özden’e gösteren Tekin Üstündağ, taraftardan Samsunspor a sahip çıkmalarını ve tribünleri doldurmalarını istedi.

UNUTMAK MÜMKÜN MÜ
Hababam sınıfı’nın unutulmaz karakteri Şişko Nuri lakaplı Sıtkı Sezgin ile de görüşen Miiletvekili Adayı Kamuran Özden, Büyüklerimiz bizim her şeyimiz. Onları unutmak demek geçmişimizi unutmak demek. Allah onlara uzun ve sağlıklı Ömür versin. Kaleci Tekin, Şişko Nuri bu insanlar bir döneme damga vurmuş kişiler. Unutulmaları mümkün mü diye konuştu. 


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunlu şehidin evinde yas var

1 Samsun Haber: Samsunlu şehidin evinde yas var!

Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

2 Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

Teröristler yol kesip araç yaktı İşte o anlar

3 Teröristler yol kesip araç yaktı! İşte o anlar...

Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

4 Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti

5 Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti

RİZE Rize Çayeli ilçesinde yangın 3 ahşap ev kullanılmaz hale geldi

6 (RİZE) Rize Çayeli ilçesinde yangın... 3 ahşap ev kullanılmaz hale geldi

İzmirde Huzur, Güven 6 uygulaması sona erdi

7 İzmir'de ''Huzur, Güven 6'' uygulaması sona erdi