Artık birbirimize sahip çıkma zamanı

Eski Gençlik ve Spor Bakanı, Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Bu saatten sonra bu işlerin reklamında değiliz, artık birbirimize sahip çıkma birbirimizi hayırla yad etme zamanı dedi

Artık birbirimize sahip çıkma zamanı

Eski Gençlik ve Spor Bakanı, Samsun Milletvekili Suat Kılıç, babaocağı 19 Mayıs ve Bafra AK Parti ilçe teşkilatlarıyla kahvaltıda buluştu. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ilçe başkanları ve partililerin katıldığı kahvaltıda konuşan Kılıç, iki ilçenin de il düzeyinde yatırım aldığını belirterek, Bundan sonra biraz daha demokrasiyi geliştirmeye, çocuklarımızı daha iyi bir eğitim seviyesine çıkartmalıyız. 19 Mayıs’a şuan baktığımızda İmam Hatip Lisemizin kaba inşaatı bitmek üzere, 24 derslikli lisemiz, 24 derslikli Anadolu lisemiz ve diğer ilköğretim okullarımız gibi birçok okulu ilçemize kazandırdık. Üniversitemize, meslek yüksek okullarımızı kazandırdık. 400 kişilik öğrenci yurdumuzu da tamamladık. Bir tek eksiğimiz yarı olimpik yüzme havuzumuzdu, onunda parası hazır, yeri hazır yakın zamanlarda ihalesi yapılacak. Bafra’da stadyum, kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, hastanesi, gençlik merkezi, toplu konutları saymakla bitmez, fakültemiz aynı şekilde, meslek yüksekokullarımız, öğrenci yurtlarımız diye konuştu.

İŞİN REKLAMINDA DEĞİLİZ
Kılıç konuşmasını şöyle sürdürdü: Bu saatten sonra bu işlerin reklamında değiliz, artık birbirimize sahip çıkma birbirimizi hayırla yad etme zamanı. Her iki ilçemizin de çok değerli ilçe teşkilatları var. Vefalı ve çalışkan, bunu bugün için değil 3 Kasım 2002’den, temayül yoklamalarından beri bu teşkilatlarla bu yolu beraber yürüdük. Şu anda hem Bafra’da hem 19 Mayıs’ta çok çalışkan teşkilatımız var, kadın kolları ve gençlik kollarımız var, her iki ilçemizde çalışkan belediye başkanlarımız var, hem halk ile diyalogları sağlam, sevecen, sıcak hem de proje takipleri sağlıklı ve koordineli. Her zaman arkalarında duracağız.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Ordu'da trafik kazası: 1'i ağır 4 yaralı

1 Ordu'da trafik kazası: 1'i ağır 4 yaralı

Karabük'te servis midibüsü eve girdi: 4 ölü, 2 yaralı

2 Karabük'te servis midibüsü eve girdi: 4 ölü, 2 yaralı

Karabük'teki trafik kazası

3 Karabük'teki trafik kazası

Giresun'da bir kişi baygın köpeği otoyola attı

4 Giresun'da bir kişi baygın köpeği otoyola attı

Kızlarını pompalı tüfekle rehin alan baba 5 saat sonunda ikna edildi

5 Kızlarını pompalı tüfekle rehin alan baba 5 saat sonunda ikna edildi

Şüpheli poşet polisi alarma geçirdi

6 Şüpheli poşet polisi alarma geçirdi

İnşaat işçisi elektrik çarpması sonucu yaralandı

7 İnşaat işçisi elektrik çarpması sonucu yaralandı

Çatı yangınını itfaiye ekipleri söndürdü

8 Çatı yangınını itfaiye ekipleri söndürdü

Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

9 Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

'Bizim Rabiamız var' türküsünü Afrin'deki Mehmetçik için okudu

10 'Bizim Rabiamız var' türküsünü Afrin'deki Mehmetçik için okudu