Artık birbirimize sahip çıkma zamanı

Eski Gençlik ve Spor Bakanı, Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Bu saatten sonra bu işlerin reklamında değiliz, artık birbirimize sahip çıkma birbirimizi hayırla yad etme zamanı dedi

Artık birbirimize sahip çıkma zamanı

Eski Gençlik ve Spor Bakanı, Samsun Milletvekili Suat Kılıç, babaocağı 19 Mayıs ve Bafra AK Parti ilçe teşkilatlarıyla kahvaltıda buluştu. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ilçe başkanları ve partililerin katıldığı kahvaltıda konuşan Kılıç, iki ilçenin de il düzeyinde yatırım aldığını belirterek, Bundan sonra biraz daha demokrasiyi geliştirmeye, çocuklarımızı daha iyi bir eğitim seviyesine çıkartmalıyız. 19 Mayıs’a şuan baktığımızda İmam Hatip Lisemizin kaba inşaatı bitmek üzere, 24 derslikli lisemiz, 24 derslikli Anadolu lisemiz ve diğer ilköğretim okullarımız gibi birçok okulu ilçemize kazandırdık. Üniversitemize, meslek yüksek okullarımızı kazandırdık. 400 kişilik öğrenci yurdumuzu da tamamladık. Bir tek eksiğimiz yarı olimpik yüzme havuzumuzdu, onunda parası hazır, yeri hazır yakın zamanlarda ihalesi yapılacak. Bafra’da stadyum, kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, hastanesi, gençlik merkezi, toplu konutları saymakla bitmez, fakültemiz aynı şekilde, meslek yüksekokullarımız, öğrenci yurtlarımız diye konuştu.

İŞİN REKLAMINDA DEĞİLİZ
Kılıç konuşmasını şöyle sürdürdü: Bu saatten sonra bu işlerin reklamında değiliz, artık birbirimize sahip çıkma birbirimizi hayırla yad etme zamanı. Her iki ilçemizin de çok değerli ilçe teşkilatları var. Vefalı ve çalışkan, bunu bugün için değil 3 Kasım 2002’den, temayül yoklamalarından beri bu teşkilatlarla bu yolu beraber yürüdük. Şu anda hem Bafra’da hem 19 Mayıs’ta çok çalışkan teşkilatımız var, kadın kolları ve gençlik kollarımız var, her iki ilçemizde çalışkan belediye başkanlarımız var, hem halk ile diyalogları sağlam, sevecen, sıcak hem de proje takipleri sağlıklı ve koordineli. Her zaman arkalarında duracağız.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da şüpheli ölüm

2 Samsun'da şüpheli ölüm

'Neden ben' diye sormak!

3 'Neden ben' diye sormak!..

Test edildi, onaylandı

4 Test edildi, onaylandı

Eski vekile ihraç talebi

5 Eski vekile ihraç talebi

Samsunlu futbolcunun mutlu günü

6 Samsunlu futbolcunun mutlu günü

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

7 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

8 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

9 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

 Dualar Yıldırım için

10 Dualar Yıldırım için