Eksiklikler varsa yine biz yapacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, iktidarları ile hizmet girmeyen mahalle ve sokak kalmadığını belirterek, Eksiklik varsa bugüne kadar olduğu gibi yine bunları biz yapacağız dedi

Eksiklikler varsa yine biz yapacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş seçim çalışmaları kapsamında Havza İlçesi nde oda, kooperatif başkanları ve yöneticileri ile sabah kahvaltısında biraraya geldikten sonra ilçe merkezinde esnaf ziyareti ile Mısmılağaç, Başpelit, Yenice, Kocapınar, Karageçmiş, Taşkaraçören, Güvercinlik ve Bekdiğin Mahalleleri nde de vatandaşları ziyaret etti. Köktaş a, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Yılmaz Açan, İlçe Başkanı Mahmut Karahan ve partililer eşlit etti.

BAZILARI KONUŞUYOR BİZ YAPIYORUZ
Ziyaretlerinde 7 Haziran seçimlerinin önemine değinerek destek isteyen Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, mahalle sakinleri ile sohbet ederek, sıkıntılarını dinledi. Eksikliklerin çözümü noktasında notlarını tek tek alan milletvekili adayı Köktaş, çözüm noktasında çalışmaların hemen yapılacağını kaydetti. 
AK Parti iktidarı ile hizmet girmeyen mahalle ve sokak kalmadığını ifade eden Milletvekili adayı Köktaş, Eksiklik varsa bugüne kadar olduğu gibi yine bunları biz yapacağız. Bugüne kadar milletimiz desteği ile hizmetlerimizi gerçekleştirdik, yine sizlerin desteği ile bu hizmetler katlanarak devam edecektir. Bazıları söz veriyor, konuşuyor fakat biz proje üretiyoruz, hizmet yapıyoruz dedi.

YÜKSEKLERİ HEDEFLİYORUZ
Köktaş konuşmasında şunları söyledi: AK Parti olarak, Kurucu Genel Başkanımız ve 12. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, 12 yıllık iktidar dönemimizde yaptığımız büyük dönüşümler, ulaştığımız zorlu hedeflerle, Türkiye’nin yükselen, güçlü bir ülke olabileceğini tüm dünyaya gösterdik.  Kaynak Türkiye diyerek, milletimizden aldığımız destek ve güven ile yola çıkmıştık. 
Kaliteli ve istikrarlı bir yönetim anlayışı ile nelerin yapılabileceğini, hayallerimizin sınırlarını nerelere kadar ulaşabileceğini hep birlikte gördük. 12 yıllık iktidarımızın demokratik istikrar zemininde sağladığı önemli başarılar, bölgemizde ve küresel düzeyde AK Parti’yi bir marka haline getirdi. Girdiği her seçimden oylarını arttırarak, güvenine güven katarak, daha başarılı bir sonuçla çıkan AK Parti, siyasetin en kurumsallaşmış partisi olurken, güçlü teşkilat yapısı, yaklaşık 9,5 milyonun üzerinde üyesi ile geniş bir coğrafyanın da umut ışığı olmuştur. Bu anlamda son 12 yılda yapılanları yeni bir atılım dönemi ile taçlandırmak, 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde Partimizin temel misyonu olacaktır. Ulaşmayı öngördüğümüz 2023 Vizyonu, artık uzak bir vizyon olmaktan çıkmıştır. AK Parti olarak daha uzakları, daha yüksekleri hedefliyoruz. İnşallah hep birlikte daha güçlü bir Türkiye için Samsun un kararı büyümenin devamı olacaktır.


 



EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

1 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

Cemal Safi'yi tanımak...

2 Cemal Safi'yi tanımak...

AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

3 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

Asker eğlencesi dönüşü feci kaza: 2 ölü, 2 yaralı

4 Asker eğlencesi dönüşü feci kaza: 2 ölü, 2 yaralı

İznik'te şüpheli ölüm

5 İznik'te şüpheli ölüm

Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

6 Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

7 Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

8 Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

9 Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

10 Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi