Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Eksiklikler varsa yine biz yapacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, iktidarları ile hizmet girmeyen mahalle ve sokak kalmadığını belirterek, Eksiklik varsa bugüne kadar olduğu gibi yine bunları biz yapacağız dedi

Eksiklikler varsa yine biz yapacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş seçim çalışmaları kapsamında Havza İlçesi nde oda, kooperatif başkanları ve yöneticileri ile sabah kahvaltısında biraraya geldikten sonra ilçe merkezinde esnaf ziyareti ile Mısmılağaç, Başpelit, Yenice, Kocapınar, Karageçmiş, Taşkaraçören, Güvercinlik ve Bekdiğin Mahalleleri nde de vatandaşları ziyaret etti. Köktaş a, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Yılmaz Açan, İlçe Başkanı Mahmut Karahan ve partililer eşlit etti.

BAZILARI KONUŞUYOR BİZ YAPIYORUZ
Ziyaretlerinde 7 Haziran seçimlerinin önemine değinerek destek isteyen Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, mahalle sakinleri ile sohbet ederek, sıkıntılarını dinledi. Eksikliklerin çözümü noktasında notlarını tek tek alan milletvekili adayı Köktaş, çözüm noktasında çalışmaların hemen yapılacağını kaydetti. 
AK Parti iktidarı ile hizmet girmeyen mahalle ve sokak kalmadığını ifade eden Milletvekili adayı Köktaş, Eksiklik varsa bugüne kadar olduğu gibi yine bunları biz yapacağız. Bugüne kadar milletimiz desteği ile hizmetlerimizi gerçekleştirdik, yine sizlerin desteği ile bu hizmetler katlanarak devam edecektir. Bazıları söz veriyor, konuşuyor fakat biz proje üretiyoruz, hizmet yapıyoruz dedi.

YÜKSEKLERİ HEDEFLİYORUZ
Köktaş konuşmasında şunları söyledi: AK Parti olarak, Kurucu Genel Başkanımız ve 12. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, 12 yıllık iktidar dönemimizde yaptığımız büyük dönüşümler, ulaştığımız zorlu hedeflerle, Türkiye’nin yükselen, güçlü bir ülke olabileceğini tüm dünyaya gösterdik.  Kaynak Türkiye diyerek, milletimizden aldığımız destek ve güven ile yola çıkmıştık. 
Kaliteli ve istikrarlı bir yönetim anlayışı ile nelerin yapılabileceğini, hayallerimizin sınırlarını nerelere kadar ulaşabileceğini hep birlikte gördük. 12 yıllık iktidarımızın demokratik istikrar zemininde sağladığı önemli başarılar, bölgemizde ve küresel düzeyde AK Parti’yi bir marka haline getirdi. Girdiği her seçimden oylarını arttırarak, güvenine güven katarak, daha başarılı bir sonuçla çıkan AK Parti, siyasetin en kurumsallaşmış partisi olurken, güçlü teşkilat yapısı, yaklaşık 9,5 milyonun üzerinde üyesi ile geniş bir coğrafyanın da umut ışığı olmuştur. Bu anlamda son 12 yılda yapılanları yeni bir atılım dönemi ile taçlandırmak, 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde Partimizin temel misyonu olacaktır. Ulaşmayı öngördüğümüz 2023 Vizyonu, artık uzak bir vizyon olmaktan çıkmıştır. AK Parti olarak daha uzakları, daha yüksekleri hedefliyoruz. İnşallah hep birlikte daha güçlü bir Türkiye için Samsun un kararı büyümenin devamı olacaktır.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunlu şehidin evinde yas var

1 Samsun Haber: Samsunlu şehidin evinde yas var!

Samsunspor Başkanı Tutu Ankarada

2 Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

3 Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

Samsunspor Samsunspor 3 ayrı konudan PFDKya sevk edildi

4 Samsunspor: Samsunspor 3 ayrı konudan PFDK'ya sevk edildi

Öyle kolay olmadı

5 Öyle kolay olmadı...

Samsunspor Göksu Kafa kafaya çarpışmışız

6 Samsunspor: Göksu: Kafa kafaya çarpışmışız

Teröristler yol kesip araç yaktı İşte o anlar

7 Teröristler yol kesip araç yaktı! İşte o anlar...

Samsunspor 26 sezon sonra en kötü Samsun

8 Samsunspor: 26 sezon sonra en kötü Samsun

Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

9 Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti

10 Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti