3 maç kaderimizi belirleyecek

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Ligde kalan 3 maç geleceğimizi belirleyecek. Tek hedefimiz 3 maçtan 9 puan alıp play off a kalmak dedi.

 3 maç kaderimizi belirleyecek

Pazartesi akşamı deplasmanda Adana Demirspor ile 0-0 berabere kalan Samsunspor da oyuncuların sergilediği futbol yüzleri güldürdü. Sergiledikleri oyunun karşılığının 3 puan olması gerektiğini söyleyen Coşkun Zeren, son vuruşlardaki şanssızlığın galibiyeti önlediğini belirtti. Maç sonrasında futbolcularla görüştüklerini belirten Coşkun Zeren, şöyle konuştu:

Soyunma odasında muhteşem futbolun sevinci, alınamayan galibiyetin üzüntüsü vardı. Ama herşeye rağmen böylesine zorlu bir deplasmandan bir puanla dönmek mutluluk vericiydi. Başkanımız Erkut Tutu yla birlite tüm oyuncularımıza sarıldık. Hepsini tebrik ettik. Kazanacağımıza çok inanıyorduk. Ama olmadı. Sergilenen futbol kalan 3 maç öncesinde umudumuzu iyice arttırdı. Son 3 haftada Samsunspor un geleceği şekillenebilir. Biz oynayacağımız tüm maçları kazanıp, 9 puan alarak play-offa girmek istiyoruz. Bunu başaracağımıza da inanıyoruz.

IVANOV AMELIYAT OLDU 

Sakatlığı bulunan Bulgar futbolcu Galin Ivanov un ülkesinden İstanbul a döndüğünü ifade eden Zeren, Ivanov un çapraz bağlarından sakatlığı bulunuyordu. İstanbul da özel bir hastanede bugün ameliyat oldu. Bu ameliyat sonrasında futbolcumuzun sahalara dönmesi yaklaşık 4-5 ayı bulacak dedi.

CAS I DÜŞÜNMÜYORUZ

Uuslararası Spor Tahkim Mahkemesi ndeki (CAS) davaları hakkında da bilgi veren Coşkun Zeren, Biz Cas taki 3 puanı şu an için hiç hesaba katmıyoruz. CAS konuyla ilgili kararını, 15-20 Mayıs tarihleri arasında açıklayacak. Az da olsa puanımızın geri iade edilme olasılığı var. Ancak biz bu olasılığı düşünmeden hesabımızı yapıyoruz diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı