Samsunspor da neşeli idman

PTT 1 inci Ligi takımı Samsunspor un bu hafta sahasında oynayacağı Bucaspor maçının hazırlıklarını neşeli, moralli ve istekli bir antrenmanla sürdürdü.

Samsunspor da neşeli idman

Teknik direktör Erhan Altın nezaretinde Nuri Asan Tesisleri nde gerçekleşen çalışmada kırmızı beyazlı futbolcuları, geçirdiği ameliyat nedeniyle yaklaşık 5 ay sahalardan uzak kalacak Bulgar futbolcu Galin Ivanov a da sürpriz yaptı. Bulgarca, Çok geçmiş olsun ve Kısa zamanda tekrar aramızda görmek istiyoruz yazan futbolcular, poz vererek çektirdikleri fotoğraf ve videoları Ivanov a gönderdi.

3 FİNAL MAÇI

Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş ise, 3 final maçımız kaldı. Bu karşılaşmalardan 9 puan toplayıp play off a kalacağımıza inanıyorum dedi. Takımında her şeyin iyi durumda olduğunu söyleyen Metin Ateş, şöyle konuştu:  Adana Demirspor karşısında ortaya koyduğumuz futbol, belki de bu sezon oynadığımız en iyi oyundu. Böylesine etkili bir oyunun karşılığı 3 puan olmalıydı. Ama sonuçta kaybetmemek de bizim için teselli oldu. Önümüzde çok kritik Bucaspor maçı var. Karşılaşmaya motive oluyoruz. Kalan 3 karşılaşmadan 9 puan toplayabilecek güce ve kaliteye sahibiz. Önümüzdeki 3 final mücadelesinden de zaferle ayrılarak play offlara adımızı yazdırmak istiyoruz. Bunu başaracağımıza da yürükten inanıyorum. Bu yolda taraftarlarımıza çok ihtiyacımız var. Onları pazar günü stada bekliyoruz. Artık hata yapma ya da puan kaybetme lüksümüz yok. Hep birlikte el ele vererek Samsunspor u hak ettiği yerlere taşımamız gerekiyor. Biz birlik olursak karşımızda kimse duramaz. Bunu geçmiş yıllarda da bir çok kez kanıtladık.

PUAN SİLMEYE İMZA KAMPANYASI

Bu arada CHP İlkadım İlçesi Başkanı Arzu Sabuncu, Samsunspor un 3 puanının silinmesine tepki göstermek için başlattıkları kampanyada topladıkları 6000 imzanın tutanağını Başkan Yardımcısı Rüştü Arapoğlu na teslim etti.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Adı Samsunspor'la anılıyordu... 'Görüşmem oldu'

1 Adı Samsunspor'la anılıyordu... 'Görüşmem oldu'

Samsunspor'da liste kabarık

2 Samsunspor'da liste kabarık

Şehit acısı Karadeniz'e düştü

3 Şehit acısı Karadeniz'e düştü

Bu teknik adamı hatırladınız mı?

4 Bu teknik adamı hatırladınız mı?

Dev levrek şaşırttı

5 Dev levrek şaşırttı

Ladik bombaları patlattı

6 Ladik bombaları patlattı

Samsun Büyükşehir'den büyük duyarlılık! Sürpriz, yıkım durdurdu

7 Samsun Büyükşehir'den büyük duyarlılık! Sürpriz, yıkım durdurdu

Samsunspor'da altyapı yeniden şekilleniyor

8 Samsunspor'da altyapı yeniden şekilleniyor

Kamyonet hayvan otlatan anne ile kızına çarptı: 1 ölü, 1 yaralı

9 Kamyonet hayvan otlatan anne ile kızına çarptı: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da kazanın ardından şok intihar!

10 Samsun'da kazanın ardından şok intihar!