“Türkiye’yi Eski Haline Döndürmek İsteyenler Var”

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Türkiye’yi eski haline döndürmek isteyenlerin olduğunu söyledi.

“Türkiye’yi Eski Haline Döndürmek İsteyenler Var”

Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Kavak ilçe programında Divanbaşı, Mahmutbeyli, Akbelen, Karayusuflu ve Karantu Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek hasbihal etti. Ziyaretlerde Milletvekili Adayı Köktaş’a, Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, İl Yönetim Kurulu Üyesi Esra Tabanoğlu ve partililer eşlik etti.

Mahallelerin sorunları hakkında bilgi alan ve yerinde incelemelerde bulunan Milletvekili Adayı Köktaş, eksiklerin giderilmesi hususunda gerekli çalışmaların yapılacağını ileterek gerekli mercilerle bizzat görüşeceğini söyledi. Gittiği her mahallelerde 7 Haziran seçimlerin önemine değinerek eski ve yeni Türkiye arasındaki farkları anlatan Milletvekili Adayı Köktaş, özellikle çocuklara ve gençlere geçmişte yaşanan sıkıntıların anlatılmasını istedi. Türkiye’yi eski haline döndürmek isteyenlerin olduğunu ifade eden Milletvekili adayı Köktaş, Milletimizin boş vaatlere itibar etmediğini, destek vermediğini geçtiğimiz her seçimde gördük. Seçimden seçime meydanlarda ‘şunu yapacağız, bunu vereceğiz’ diyenlere halkımız hiç güvenmedi, yine güvenmeyecektir. Ama bizim söylediklerimiz meydanlarda kalmadı. Biz ne söylediysek yaptık, milletimizin derdi ile dertlendik, projeler ürettik, hizmetler gerçekleştirdik. İnşallah milletimizden aldığımız destek ile hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu anlamda ülkemizin istikrarı ve istikbali için 7 Haziran seçimlerinde sizlerden bir kez daha güçlü bir destek istiyoruz dedi.

Fuat Köktaş şunları kaydetti: AK Parti, Türkiye’de sağlık sistemini yeni baştan ele almış, geçmişle kıyaslanamayacak bir sağlık sistemini Türkiye’ye kazandırmıştır. 13 yıllık AK Parti iktidarları döneminde sağlıkta gerçekleştirilen dönüşüm, gelişmiş ülkelere dahi örnek teşkil etmiştir. Hastaneler, sorun ve hastalık üreten yapılar olmaktan çıkmış, çözüm ve şifa üreten yapılar olmuştur. Vatandaşın, en modern, kaliteli ve yaygın sağlık hizmetini alması için, devletin koruyucu, sıcak, şefkatli yüzünü hissedebilmesi için, sağlıkta yapılan büyük reformlarımız, yeni hedeflerle ve yeni reformlarla devam edecektir.

Mahallelilerin sorunlarını yerinde inceleyen Köktaş, çocuklarla da yakından ilgilenerek oyuncak dağıttı.

“Türkiye’yiEN ÇOK OKUNANLAR