BAFRA DA MUHTARLAR DERNEĞİ BİNASININ AÇILIŞI YAPILDI

Samsun un Bafra ilçesinde Muhtarlar Derneği’nin yeni binasının açılışı yapıldı.

BAFRA DA MUHTARLAR DERNEĞİ BİNASININ AÇILIŞI YAPILDI

Bafra da bulunan 141 mahalle muhtarını temsil eden Muhtarlar Derneği’nin açılış törenine Kaymakam Halis Arslan, Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Ahmet Demircan, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aytaç Akın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, CHP Samsun Milletvekili Adayı Şaban Sevinç, AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Acar, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı. 
Bafra Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Zeki Nayır yaptığı konuşmada dernek binasının açılışında destekte bulunan Belediye Başkanı Şahin ve Kaymakam Arslan a teşekkür etti. 
Başkan Şahin ise, Muhtarlarımız mahallelerinden seçilmiş insanlar. İşleri yürütmede muhatap olduğumuz ve devamlı beraber olacağımız arkadaşlar. Muhtarlarımız demokrasimizin başlangıç noktalarıdır. Muhtarlık sabır, çalışkanlık, gayret, fedakarlık ve adamlık demektir. Muhtarlık insanımızın derdiyle dertlenmek, sevinçleri ile mutlu olmaktır dedi. 
Kaymakam Arslan da, “İçişleri Bakanlığı tarafından çok önemli bir proje E- Muhtar başlatıldı. Bundan sonra çalışmayanın vay haline. Orada belirleyeceksiniz, taleplerinizi, isteklerinizi, düşüncelerinizi, eleştirilerinizi. Vatandaşın ilk başvuru yaptığı yer muhtarlarımız oluyor. Onlar da bizlere istek ve taleplerini sunuyor. Onun için muhtarlar mahallenin sözcüsüdür” diye konuştu. 
Konuşmaların ardından açılış yapıldı. Dernek binasını gezen davetliler daha sonra Şehir Kulübü’nde verilen yemeğe katıldı. 
Yemek öncesi Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin tarafından, 25 yıl ve üzeri hizmet etmiş muhtarlara plaket ve şükran belgesi verildi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

2 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

3 Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

Samsun şehidini gözyaşlarıyla karşıladı

4 Samsun şehidini gözyaşlarıyla karşıladı

Samsunlu şehit kendini feda etmiş

5 Samsunlu şehit kendini feda etmiş

Samsunspor'a sponsor aranıyor

6 Samsunspor'a sponsor aranıyor

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

7 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Samsun'da silahlı saldırı: 1 yaralı

8 Samsun'da silahlı saldırı: 1 yaralı

Başkanın inadı...

9 Başkanın inadı...

Samsun merkezli 3 ilde FETÖ/PDY operasyonu: 7 gözaltı

10 Samsun merkezli 3 ilde FETÖ/PDY operasyonu: 7 gözaltı