ÖĞRENCİLERDEN TEMİZ ÇEVRE KAMPANYASINA DESTEK

Samsun un Bafra Belediyesi’nin Temiz Çevre Kampanyası’na 600 öğrenci katıldı.

ÖĞRENCİLERDEN TEMİZ ÇEVRE KAMPANYASINA DESTEK

Bafra’da bulunan Kızılırmak İlköğretim, Mustafa Kemal İlköğretim ve Barbaros İlkokulu öğrencileri Adnan Menderes Parkı, Çamlık Mesire Alanı ve Büyük Park’ta çevre temizliği yaptı.
Bafra Belediyesi’nin Temiz Çevre Kampanyası’na öğrenci ve öğretmenlerin yanında Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Belediye Başkan yardımcısı İsmail Kurt, Bafra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Necmettin Arıcı, Müdür Yardımcısı Hasan Aydın ve personelleri ile Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ramazan Yaman katıldı.
Bafra Belediyesi çevre temizliği için öğrenci ve katılımcılara eldiven, şapka ve çöp poşeti dağıttı. Çamlık mesire alanında ki uygulama sırasında alanda piknik yapan OMÜ Bafra Meslek yüksekokulu öğrencileri ve Müdürü Prof. Dr. Ali Kemal Ayan da uygulamaya katılarak destek verdiler. Uygulama sonrasında Bafra Belediyesi öğrenci ve katılımcılara çeşitli ikramlarda bulundu. 
Kampanya ile ilgili Bafra Kaymakamı Halis Arslan, “Bafra Belediyesi’ne, okullarımıza, sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Çok yerinde bir uygulama oldu. Temiz çevre bilinci oluşmasına önemli bir katkı olmuştur“ dedi.
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ise, “Temiz çevre kampanyası kapsamında çok yoğun çalışmalar yaptık. Bugün de bunun uygulaması içinde olduk. Öncelikle okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize duyarlılıkları ve katkıları için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca kampanyamıza Çamlık Mesire Alanı’nda destek vererek uygulamaya katılan OMÜ Bafra Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ali Kemal Ayan ve öğrencilerine ayrıca teşekkür ediyorum. Daha temiz bir çevre için tüm hemşerilerimin duyarlı davranacaklarına inanıyorum. Millet olarak temizlik bizim geleneklerimizde ve inançlarımızda önemli bir yer tutmaktadır. Bugün burada bu kampanya ile öğrencilerimiz çok güçlü bir mesaj vermişler ve tarihi bir başlangıç yapmışlardır. Çok mutlu olduk” diye konuştu. EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

1 Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

2 Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

3 FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

Sürpriz yapacak

4 Sürpriz yapacak

Ağır ceza geliyor

5 Ağır ceza geliyor

Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

6 Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

Kaybedersek canımız yanar

7 Kaybedersek canımız yanar

Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

8 Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

Samsun'a sağanak yağış uyarısı

9 Samsun'a sağanak yağış uyarısı

Samsunspor antrenmanına ziyaretçi akını

10 Samsunspor antrenmanına ziyaretçi akını