“AK PARTİ MİLLETİN TA KENDİSİDİR”

Genel seçim öncesi AK Parti ye destek turuna çıkan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “AK Parti milletin değerlerini yansıtan, milletin içinden çıkan bir partidir. AK Parti milletin ta kendisidir” dedi.

“AK PARTİ MİLLETİN TA KENDİSİDİR”

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 7 Haziran öncesi AK Parti ye destek gezilerini sürdürüyor. Her gün farklı yerlerde vatandaşlarla buluşan Başkan Genç, dün de ilk önce Hacıismail Mahallesi nde düzenlenen kahvaltılı toplantıda mahalle sakinleri ile bir araya geldi. AK Parti Milletvekili Adayları Ahmet Demircan ile Kamuran Özden in de katıldığı programda vatandaşlarla sohbet eden Genç, mahalle halkından 7 Haziran da istikrarın devamı ve 2023 hedefleri için AK Parti ye destek vermelerini istedi.

DEVGERİŞ’TE MİTİNG
Bir günde birçok yere giderek yoğun bir program gerçekleştiren Genç, akşam ise Devgeriş Mahallesi nde düzenlenen mitingde, vatandaşlara hitap etti. Milletvekili Adayı Ahmet Demircan ın da katıldığı mitingde yaptığı konuşmada 7 Haziran seçimlerini kritik olarak değerlendiren Başkan Genç, Türkiye nin önünü keserek, ayağına zincir vurmaya çalışanlara milletin sandıkta gereken dersi vereceğine inandığını söyledi. Genç, AK Parti’yle, milletin arasına girmek isteyenler AK Parti karşıtlığında birleştiler. Ama şunu unutmasınlar milletle bizim aramıza kimse giremez. Çünkü AK Parti milletin değerlerini yansıtan, milletin içinden çıkan bir partidir. AK Parti milletin ta kendisidir şeklinde konuştu.

“7 HAZİRAN TÜM MAZLUM COĞRAFYALAR İÇİN ÖNEMLİ”
Türkiye nin, dünya mazlumları için önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Genç, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti, bütün dünyadaki mazlumlara, ezilen insanlara sahip çıkmaktadır. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve AK Parti bu bakımdan onurlu bir duruş sergilemektedir. Türkiye, bölgesinde lider bir ülkedir. Bu bakımdan Türkiye’nin istikrarı ve güçlü olması tüm mazlum coğrafyalar için önemlidir. Olaya geniş bir perspektiften bakmak gerekiyor. Türkiye nin bu seçimlerden çok güçlü çıkması gerekiyor. 7 Haziran seçimleri, sadece Türkiye’nin değil, mazlumların kaderinin belirleneceği bir seçimdir diye konuştu.

“MİLLETİMİZ OYUNLARI YİNE BOZACAKTIR”
AK Parti’nin 7 Haziran’daki genel seçimden de zaferle çıkacağını ve Türkiye’nin büyümesine devam edeceğini ifade eden Başkan Osman Genç, şunları söyledi: “Türkiye her alanda büyüyor ve koşuyor. AK Parti iktidarı boyunca bu hep böyle devam edecek. Bu bakımdan 7 Haziran da aziz milletimizin ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bir kez daha bozacağına inanıyorum.EN ÇOK OKUNANLAR

Takım O'nu istedi

1 Takım O'nu istedi

Samsun'da silahlı saldırı!

2 Samsun'da silahlı saldırı!

Samsun'a yakışmıyor

3 Samsun'a yakışmıyor

Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

4 Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

5 Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

Yargıda devrim

6 Yargıda devrim...

İpekoğlu'nun imha planı

7 İpekoğlu'nun imha planı

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek:'Okuyucu da cezalandırılıyor'

8 CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek:'Okuyucu da cezalandırılıyor'

Samsun'da 102 motorcuya 76 bin 940 TL ceza

9 Samsun'da 102 motorcuya 76 bin 940 TL ceza

Engin İpekoğlu ilk peşinde

10 Engin İpekoğlu ilk peşinde