AK Parti güvene layık olamadı

MHP Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Edis, Halkımız AK Partiye yetimin hakkını kimseye yedirmeyin görevi verdi ama onlar bu güvene layık olamadı dedi

AK Parti güvene layık olamadı

MHP Samsun Millet Milletvekili Adayları Erhan Usta ve Hüseyin Edis, Yakakent, Havza ve Alaçam’da esnaf ve vatandaşlarla buluştu, Samsun Ordulular Sevgi Derneği’ni ziyaret etti.
Ziyarette açıklamalar yapan Usta,  13 yıllık iktidar döneminde 4 başbakan, onlarca bakanla çalıştığını ve önemli projelerde imzası bulunduğunu belirterek, izlere samimiyetimle söylüyorum ki, Samsun sahipsiz bir şehir. Bunun en büyük örneği 13 yıl boyunca bir tane Samsun milletvekilinin bizlerden Samsun’la ilgili bir talebi olmadığı gibi ben bir bürokrat olarak bu şehre ve ülkeme onlardan daha fazla hizmet ettiğime inanıyorum. Bir ilin gelişmesi ve büyümesindeki en büyük etken o ilin siyasetçilerinin başarısından geçer. Diğer illerimiz bu denli kalkınma göstermişse oradan siyasetin izlerini ve başarısını bulmanız mümkündür. Biz seçildiğimizde Samsun’a hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın diye konuştu.

DEVLETİN PARASI İYİ KULLANILMADI
MHP Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Edis ise kendisinin bürokraside önemli görevlerde bulunduğunu belirterek şunları söyledi: Sizler bizleri burada sivil toplum örgütü yöneticileri olarak ağırladığınız için teşekkür ederiz. Ben hem bir bürokrat hem de Ankara’da Bafralılar Derneği’nin başkanı olarak görev yaptım. Sivil toplum örgütlerinin önemini ve değerini çok iyi bilirim. Aynı zamanda devlette bürokrat olarak görev yaptığım dönemlerde bu hükümetin büyük bir israf içinde olduğunu ve devletin parasının iyi kullanılmadığını gördüm. Halkımız onları devletin parasını, yetimin hakkını kimseye yedirmeyin diye meclise gönderdi ancak onlar bu güvene layık olamadılar.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

1 Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

2 İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

3 Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

Kadroda önemli eksikler

4 Kadroda önemli eksikler

 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

5 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

6 Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

7 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz TEDES'e karşı

8 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz TEDES'e karşı

Hizmet yoksa oy da yok

9 Hizmet yoksa oy da yok

Oluşumun 'üye olma' gayreti

10 Oluşumun 'üye olma' gayreti