Verdiğimiz sözleri tuttuk

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, AK Parti söz verdiği tüm çalışmaları, hizmetleri tek tek yerine getirdi dedi

Verdiğimiz sözleri tuttuk

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, seçim çalışmalarını Hak-İş Sendikası Samsun İl Başkanlığı ile 19 Mayıs İlçesi nde esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle sürdürdü. Köktaş, sendikada il başkanı Ziya Uzun ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet etti. 

BİZİMLE HAYAT BULDU
Herbir emekçimizin alın teri kutsaldır anlayışı ile hareket ettiklerini ifade eden AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, her alanda olduğu gibi çalışma ve sosyal güvenlik alanında da devrim niteliğinde çok sayıda reformu hayata gecirdiklerini söyledi. Köktaş,   AK Parti söz verdiği tüm çalışmaları, hizmetleri tek tek yerine getirdi. Örgütlenme özgürlüğünü sağlayan sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu ile birlikte darbe yasaları yürürlükten kalktı, örgütlenmenin ve özgürlüklerin önünü açan yeni yasa yürürlüğe girdi. Sendikaya üyelikte noter şartı kaldırıldı ve e-üyelik sistemine geçildi. Bu ve bunun gibi bir çok yenilikler iktidarımız döneminde hayat buldu dedi.

HER ZAMAN YANINIZDA OLDUK
Köktaş 19 Mayıs ta yaptığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde de sosyal yardım ve destek programlarının hayata geçirildiğini, ihtiyacı olan vatandaşların her zaman yanında olduklarını ifade etti.  Köktaş şunları söyledi: Engelli ve yaşlılara, eşi vefat etmiş kadınlara, muhtaç asker ailelerine yönelik düzenli sosyal yardım programlarını uygulamaya koyduk; 2003-2015 döneminde ilimizde; Eşi vefat eden ve hiçbir sosyal güvencesi olmayan 4.024 kadına, iki ayda bir olmak üzere, 500 TL maaş bağladık. Askerlerimizin gözü arkada kalmasın diye muhtaç durumda bulunan 1.975 askerin evli ise eşi, bekar ise annesine askerlik süresince 250 TL maaş bağladık. Bu ve bunun gibi bir çok uygulama AK Parti ile hayat buldu. İşte onlar konuşur AK Parti yapar.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Tekirdağ'da trafik kazası: 1 yaralı

1 Tekirdağ'da trafik kazası: 1 yaralı

KARDEMİR'de iş kazası: 1 ölü

2 KARDEMİR'de iş kazası: 1 ölü

Demirci'de Eğitim Fakültesi öğrencilerinden tiyatro gösterisi

3 Demirci'de Eğitim Fakültesi öğrencilerinden tiyatro gösterisi

Antalya'da halde düello kanlı bitti: 1 ölü

4 Antalya'da halde düello kanlı bitti: 1 ölü

Çaldıkları motosiklet ile kaçarken kaza yaptılar, 2 yaralı

5 Çaldıkları motosiklet ile kaçarken kaza yaptılar, 2 yaralı