Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Verdiğimiz sözleri tuttuk

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, AK Parti söz verdiği tüm çalışmaları, hizmetleri tek tek yerine getirdi dedi

Verdiğimiz sözleri tuttuk

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, seçim çalışmalarını Hak-İş Sendikası Samsun İl Başkanlığı ile 19 Mayıs İlçesi nde esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle sürdürdü. Köktaş, sendikada il başkanı Ziya Uzun ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet etti. 

BİZİMLE HAYAT BULDU
Herbir emekçimizin alın teri kutsaldır anlayışı ile hareket ettiklerini ifade eden AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, her alanda olduğu gibi çalışma ve sosyal güvenlik alanında da devrim niteliğinde çok sayıda reformu hayata gecirdiklerini söyledi. Köktaş,   AK Parti söz verdiği tüm çalışmaları, hizmetleri tek tek yerine getirdi. Örgütlenme özgürlüğünü sağlayan sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu ile birlikte darbe yasaları yürürlükten kalktı, örgütlenmenin ve özgürlüklerin önünü açan yeni yasa yürürlüğe girdi. Sendikaya üyelikte noter şartı kaldırıldı ve e-üyelik sistemine geçildi. Bu ve bunun gibi bir çok yenilikler iktidarımız döneminde hayat buldu dedi.

HER ZAMAN YANINIZDA OLDUK
Köktaş 19 Mayıs ta yaptığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde de sosyal yardım ve destek programlarının hayata geçirildiğini, ihtiyacı olan vatandaşların her zaman yanında olduklarını ifade etti.  Köktaş şunları söyledi: Engelli ve yaşlılara, eşi vefat etmiş kadınlara, muhtaç asker ailelerine yönelik düzenli sosyal yardım programlarını uygulamaya koyduk; 2003-2015 döneminde ilimizde; Eşi vefat eden ve hiçbir sosyal güvencesi olmayan 4.024 kadına, iki ayda bir olmak üzere, 500 TL maaş bağladık. Askerlerimizin gözü arkada kalmasın diye muhtaç durumda bulunan 1.975 askerin evli ise eşi, bekar ise annesine askerlik süresince 250 TL maaş bağladık. Bu ve bunun gibi bir çok uygulama AK Parti ile hayat buldu. İşte onlar konuşur AK Parti yapar.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü Her puan değerli

1 Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: Her puan değerli

Çorumda trafik kazası 1 ölü

2 Çorum'da trafik kazası: 1 ölü

Güvence sorunu

3 Güvence sorunu...

Kahvehaneye tüfekle saldırdılar 3 yaralı

4 Kahvehaneye tüfekle saldırdılar: 3 yaralı

Samsunsporda önce toplantı sonra idman

5 Samsunspor'da önce toplantı sonra idman

Samsunspor maçı internetten televizyona

6 Samsunspor maçı internetten televizyona

Samsunda hava durumu

7 Samsun'da hava durumu

Rizede sakallı yarasa tespit edildi

8 Rize'de 'sakallı yarasa' tespit edildi

Samsunspordan üyelere önemli çağrı

9 Samsunspor'dan üyelere önemli çağrı

AK Partili Savaş Önceliğimiz Çıldır Havaalanı

10 AK Parti'li Savaş; 'Önceliğimiz Çıldır Havaalanı'