Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Bize 400 vekil verin

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, Türkiye’nin hizmet kervanını başkanlık sistemi ile devam etmesi gerektiğini belirterek, Bize 400 milletvekili verin dedi

Bize 400 vekil verin

?AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel ve teşkilat üyeleri ile billikte Kavak ilçesine bağlı Karacalar Mahallesi nde Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine katıldı. 

Kavak ın memleketi olduğunu ve Kavaklıların evladı olduğunu belirten Hasan Basri Kurt şunları söyledi: Sizden bu kutlu hizmet kervanına katılmanızı ve bizlere tam destek vermenizi istiyorum. Türkiye AK Partili 13 yılda nereden nerelere geldi bunu en iyi sizler biliyorsunuz. Bu Çakallı virajları kaç cana mal oldu. Kaç ocak söndü. Bunlara unutmayın. Karadeniz Sahil Yolu AK parti kitidara gelene kadar kaç kilometresi yapıldı şimdi ne durumda. Bunlara da siz biliyorsunuz. Ulaşımda, sağlıkta, okullarda yapılanları biliyorsunuz. Biz kitapcılardan kitap ararken şimdi okullar açıldığı ilk gün çocuklarımızın kitapları okulda sıraların üzerinde. Hem de siz bir kuruş ödemeden. Şimdi bu hizmetlerin artarak devam etmesi lazım. Bunun için de başkanlık sistemini istiyoruz. Sizler 7 Haziran günü sandıkları patlatın ve Türkiye de dev projelerin altına imza atsın.” 

KEŞKEK DAĞITTI
Hasan Basri Kurt daha sonra Kavak - Havza sınırında yapılan Samut Dede Hıdırellez Festivali ne katıldı ve katılımcılara elleriyle keşkek dağıttı. Burada güreşleri de izleyen Kurt, “ Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Sadece  ülkemizin değil tüm dünyanın gözü 7 Haziran seçimlerinde. Siz bu davaya yıllarınızı verdiniz biliyorum ki seçimlerde de bu davayı öksüz bırakmayacaksınız” diye konuştu. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Yeniler göreve hazır

1 Yeniler göreve hazır

Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

2 Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

Samsunda karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

3 Samsun'da karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

Samsunda opera sanatçısına silahlı saldırı

4 Samsun'da opera sanatçısına silahlı saldırı

Hasret sona ersin

5 Hasret sona ersin

Lovelette kahkaha tufanı

6 Lovelet'te kahkaha tufanı

Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

7 Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

Fındıkta kayıp 290 milyon dolar

8 Fındıkta kayıp  290 milyon dolar

Parkta oturan opera sanatçısı silahlı saldırıya uğradı

9 Parkta oturan opera sanatçısı silahlı saldırıya uğradı

AK Parti Samsun Milletvekili  Köktaş Son mührü halk vuracak

10 AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: 'Son mührü halk vuracak'