Bize 400 vekil verin

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, Türkiye’nin hizmet kervanını başkanlık sistemi ile devam etmesi gerektiğini belirterek, Bize 400 milletvekili verin dedi

Bize 400 vekil verin

?AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel ve teşkilat üyeleri ile billikte Kavak ilçesine bağlı Karacalar Mahallesi nde Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine katıldı. 

Kavak ın memleketi olduğunu ve Kavaklıların evladı olduğunu belirten Hasan Basri Kurt şunları söyledi: Sizden bu kutlu hizmet kervanına katılmanızı ve bizlere tam destek vermenizi istiyorum. Türkiye AK Partili 13 yılda nereden nerelere geldi bunu en iyi sizler biliyorsunuz. Bu Çakallı virajları kaç cana mal oldu. Kaç ocak söndü. Bunlara unutmayın. Karadeniz Sahil Yolu AK parti kitidara gelene kadar kaç kilometresi yapıldı şimdi ne durumda. Bunlara da siz biliyorsunuz. Ulaşımda, sağlıkta, okullarda yapılanları biliyorsunuz. Biz kitapcılardan kitap ararken şimdi okullar açıldığı ilk gün çocuklarımızın kitapları okulda sıraların üzerinde. Hem de siz bir kuruş ödemeden. Şimdi bu hizmetlerin artarak devam etmesi lazım. Bunun için de başkanlık sistemini istiyoruz. Sizler 7 Haziran günü sandıkları patlatın ve Türkiye de dev projelerin altına imza atsın.” 

KEŞKEK DAĞITTI
Hasan Basri Kurt daha sonra Kavak - Havza sınırında yapılan Samut Dede Hıdırellez Festivali ne katıldı ve katılımcılara elleriyle keşkek dağıttı. Burada güreşleri de izleyen Kurt, “ Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Sadece  ülkemizin değil tüm dünyanın gözü 7 Haziran seçimlerinde. Siz bu davaya yıllarınızı verdiniz biliyorum ki seçimlerde de bu davayı öksüz bırakmayacaksınız” diye konuştu. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

1 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

2 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsun'da UBFED'de deprem

4 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

5 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

6 Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

Nükleer, Karadeniz'i bitirir

7 Nükleer, Karadeniz'i bitirir

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı

8 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı

Samsun dahil 19 ilde FETÖ operasyonu: 41 gözaltı kararı

9 Samsun dahil 19 ilde FETÖ operasyonu: 41 gözaltı kararı

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

10 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını