Bize 400 vekil verin

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, Türkiye’nin hizmet kervanını başkanlık sistemi ile devam etmesi gerektiğini belirterek, Bize 400 milletvekili verin dedi

Bize 400 vekil verin

?AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel ve teşkilat üyeleri ile billikte Kavak ilçesine bağlı Karacalar Mahallesi nde Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine katıldı. 

Kavak ın memleketi olduğunu ve Kavaklıların evladı olduğunu belirten Hasan Basri Kurt şunları söyledi: Sizden bu kutlu hizmet kervanına katılmanızı ve bizlere tam destek vermenizi istiyorum. Türkiye AK Partili 13 yılda nereden nerelere geldi bunu en iyi sizler biliyorsunuz. Bu Çakallı virajları kaç cana mal oldu. Kaç ocak söndü. Bunlara unutmayın. Karadeniz Sahil Yolu AK parti kitidara gelene kadar kaç kilometresi yapıldı şimdi ne durumda. Bunlara da siz biliyorsunuz. Ulaşımda, sağlıkta, okullarda yapılanları biliyorsunuz. Biz kitapcılardan kitap ararken şimdi okullar açıldığı ilk gün çocuklarımızın kitapları okulda sıraların üzerinde. Hem de siz bir kuruş ödemeden. Şimdi bu hizmetlerin artarak devam etmesi lazım. Bunun için de başkanlık sistemini istiyoruz. Sizler 7 Haziran günü sandıkları patlatın ve Türkiye de dev projelerin altına imza atsın.” 

KEŞKEK DAĞITTI
Hasan Basri Kurt daha sonra Kavak - Havza sınırında yapılan Samut Dede Hıdırellez Festivali ne katıldı ve katılımcılara elleriyle keşkek dağıttı. Burada güreşleri de izleyen Kurt, “ Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Sadece  ülkemizin değil tüm dünyanın gözü 7 Haziran seçimlerinde. Siz bu davaya yıllarınızı verdiniz biliyorum ki seçimlerde de bu davayı öksüz bırakmayacaksınız” diye konuştu. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan Yılmaz Elimde olsa o ilçenin ismini değiştiririm

1 Başkan Yılmaz: ''Elimde olsa o ilçenin ismini değiştiririm''

Samsunspor Stadı açılışına davet edildiler

2 Samsunspor Stadı açılışına davet edildiler

Haberler gerçek değil

3 Haberler gerçek değil

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu O paranın hakkını vereceğiz

4 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'O paranın hakkını vereceğiz'

Başkan Yılmaz Kendinize yer bulun

5 Başkan Yılmaz: 'Kendinize yer bulun'

Samsunspor yeni transferiyle kazandı

6 Samsunspor yeni transferiyle kazandı

Samsunda iğrenç olay Gittikleri medyumda tacize uğradılar

7 Samsun'da iğrenç olay! Gittikleri medyumda tacize uğradılar

Valdomirodan kurtulduk

8 Valdomiro'dan kurtulduk

Kız arkadaşıyla dolaşan genci öldürüp kız arkadaşını kaçırdılar

9 Kız arkadaşıyla dolaşan genci öldürüp kız arkadaşını kaçırdılar

Samsunda FETÖ operasyonu 8 kişi adliyede

10 Samsun'da FETÖ operasyonu! 8 kişi adliyede