KURT: “SAĞLIKTA REFORM YAPTIK”

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Hasan Basri Kurt, AK Parti iktidarının sağlık alanında adeta reform yaptığını söyledi.

KURT: “SAĞLIKTA REFORM YAPTIK”

İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Oktay Avcılar ile Hastanebaşı kahve toplantısında konuşan Hasan Basri Kurt, AK Parti’nin sağlık alanında Samsun iline 582 milyon liralık yatırım yaptığını belirterek, 400 yataklı Samsun Bölge Hastanesi, 250 yataklı Bafra Devlet Hastanesi, Onkoloji Ünitesi, 105 yataklı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Terme Devlet Hastanesi, Ayvacık Devlet Hastanesi, Alaçam, Ladik, Asarcık, Çarşamba Devlet Hastaneleri yapıldı. Tabi sayısız sağlık ocakları ve aile sağlık merkezleri de ortada. Türkiye 13 yılda 6 kişilik 8 kişilik koğuş sistemi hastanelerden 2 kişilik 5 yıldızlı otel sistemine geçti. Odalarımızda eskiden doğru dürüst yatak bile olmazken şimdi odalarımızda televizyon, buzdolabı ve duş var. Haydi şimdi söyleyin bunlar yok mu Samsun’da. Bunları AK Parti değil de başka biri mi yaptı. AK Partinin yaptıklarına muhalefetin hayalleri bile yetişemez” dedi.

“TÜRKİYE ARTIK HIZLA GELİŞİYOR DEĞİŞİYOR”
Asarcık’ta seçim çalışmalarına katılan Hasan Basri Kurt, İlçe Başkanı Hami Karakaş ve teşkilatla beraber esnaf gezisi yaptı, köyleri ziyaret etti. Bu seçimin çok önemli olduğuna söyleyen Kurt, “Eksiklerimiz olabilir yaptığımız yanlışlıklar olabilir, bilmeden sizleri kırmış ta olabiliriz. Şimdi bunları konuşma zamanı değil. Türkiye artık hızla gelişiyor değişiyor. Bu seçimler ülkemiz için çok önemli. Geçmişte hangi partiye oy vermiş olursanız olun 7 Haziran seçimlerinde oyunuzu başkanlık sisteminden yeni bir anayasadan yana kullanın. Köylerimizde yollarımızda sorunlar var, alt yapıda eksiklerimiz var. Bunlar var da bunları da yine geçmişte olduğu gibi AK Parti yapacak. Biz birlikte Türkiye’yiz” diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Haberaks Tv'ye şok baskın!

1 Haberaks Tv'ye şok baskın!

Samsun'da kafeye silahlı saldırı: Çok sayıda yaralı var

2 Samsun'da kafeye silahlı saldırı: Çok sayıda yaralı var

Enes için büyük iddia... 'Az kalsın gidiyordu'

3 Enes için büyük iddia... 'Az kalsın gidiyordu'

Samsun'da doktordan inanılmaz buluş

4 Samsun'da doktordan inanılmaz buluş

Karadeniz'de bulundu! Paha biçilemiyor

5 Karadeniz'de bulundu! Paha biçilemiyor

Samsun'da feci kaza: 2'si ağır 3 yaralı

6 Samsun'da feci kaza: 2'si ağır 3 yaralı

Define avında acı son: 2 ölü

7 Define avında acı son: 2 ölü

Samsun'da yan bakma kavgasında kan aktı

8 Samsun'da yan bakma kavgasında kan aktı

Samimiyetsizlik...

9 Samimiyetsizlik...

Samsun'da ilginç kaza

10 Samsun'da ilginç kaza