“AK PARTİ İKTİDARI MİLLETİN İKTİDARIDIR”

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, AK Parti iktidarı milletin iktidarıdır, halkın iktidarıdır, ezilmiş, dışlanmış insanların iktidarıdır dedi.

“AK PARTİ İKTİDARI MİLLETİN İKTİDARIDIR”

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, seçim çalışmaları kapsamında Terme ilçesinde bir dizi programlar gerçekleştirdi. Programlarına sabah kahvaltısında partisinin ilçe teşkilatında bugüne kadar görev yapmış, bugünde görevde alan teşkilat üyeleri ile bir araya gelerek başlayan Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, akabinde Terme Ticaret ve Sanayi Odası nı ziyaret etti. Oda Başkanı Ahmet Ekmekçi den çalışmalar hakkında bilgi alan Milletvekili Adayı Köktaş, daha sonra ilçede kurulan pazar yerlerinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
Pazar esnafına, bereketli bol kazançlar temennisinde bulunan Milletvekili Adayı Köktaş, pazar yapan Termelilerle de selamlaştı, bol bol sohbet etti. Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Terme ilçe programının sonunda Kozluk Akçay, Dumantepe Kuşça Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Türkiye nin istikbali ve istikrarı için 7 Haziran seçimlerinde yeniden güçlü bir destek istedi.
Terme İlçe programında eski ve yeni Türkiye arasındaki farkları örneklerle anlatan Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, eksikliklerin olabileceğini bugüne kadar olduğu gibi bunları da yine AK Kadroların en iyi şekilde yapacağını söyledi. Köktaş, AK Parti iktidarı, sadece bir siyasi partinin iktidarı değildir. AK Parti iktidarı milletin iktidarıdır, halkın iktidarıdır, ezilmiş, dışlanmış insanların iktidarıdır. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi her seçimde katlanarak destek verdiğiniz AK Parti iktidarı her zaman milletin emrinde, ülkesinin hedefleri için yoluna devam edecektir” diye konuştu.
7 Haziran seçimlerinin, güçlü ve yeni Türkiye’nin inşasında ikinci atılım döneminin başlangıcı olacağını ifade eden Köktaş, Yeni Türkiye, insanı merkeze alan, özgürlük alanlarının genişletildiği, tabuların yıkılıp yasakların kaldırıldığı, daha demokratik, her alanda hizmete ve kaliteye odaklanmış bir dönemi ifade etmektedir. İkinci atılımın güç kaynağı insanımız ve coğrafyamızdır. Bu anlamda milletimizin desteği ile daha çok çalışacağız, daha yeni ve nitelikli işler yapacağız. Her zaman olduğu gibi milletimizin güvenini boşa çıkarmayacağız şeklinde konuştu.
Çocuklara oyuncak dağıtarak onları mutlu eden Milletvekili Adayı Fuat Köktaş a Terme ilçe programında İlçe Başkanı Ali Kılıç, İlçe Belediye Başkanı Şenol Kul, İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çelik ve partililer eşlik etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

1 Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

2 İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

3 Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

4 Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

5 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

Hizmet yoksa oy da yok

6 Hizmet yoksa oy da yok

Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

7 Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

Kadroda önemli eksikler

8 Kadroda önemli eksikler

 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

9 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!

10 Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!